хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

На правах реклами...

А ви вже вакцинували свою сім'ю? podmig

Вакцина на світлині коштує 200 грн максимум. Тепер порахуйте, скільки вам вийде лікування грипу, навіть якщо без ускланень. А ще від грипу гинуть люди. Зробіть правильний вибір.

14%, 2 голоси

14%, 2 голоси

71%, 10 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
9

Коментарі

124.11.17, 21:15

на жаль, маю низький гемоглобін, тому вакцинуватись не можу. Лікуюсь поки. А хотіла. В нас 18 грн коштує.

    224.11.17, 21:27

    укалотса і забитса....

      324.11.17, 21:28Відповідь на 1 від Анна-Марія

      на жаль, маю низький гемоглобін, тому вакцинуватись не можу. Лікуюсь поки. А хотіла. В нас 18 грн коштує.вакцина від грипу 18 грн?

        424.11.17, 21:31Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

        укалотса і забитса....Вколотися й бути впевненим

          Гість: сім на вісім

          524.11.17, 21:32

          кались бля при заморозках перших до пів ночі пролежав під тином і ні кака кака не цепанула кались башкой трескався еслі чічас подумать могла б і репнути кались в морі валною накотило аж песку нажрався ну то саме страшніше кожному свое і свій час

            624.11.17, 21:33Відповідь на 4 від Міс Марпл

            укалотса і забитса....Вколотися й бути впевненимот скажи мені як люди жили 100 років тому без невакциновані, га?

              724.11.17, 21:35Відповідь на 5 від Гість: сім на вісім

              кались бля при заморозках перших до пів ночі пролежав під тином і ні кака кака не цепанула кались башкой трескався еслі чічас подумать могла б і репнутикались в морі валною накотило аж песку нажравсяну то саме страшнішекожному свое і свій час тобі не критична та вакцинація: по маршрутках не їздиш, працюєш на самоті.

                824.11.17, 21:37Відповідь на 6 від НеЖриМоэСало5

                укалотса і забитса....Вколотися й бути впевненимот скажи мені як люди жили 100 років тому без невакциновані, га?1. Тоді не було таких вірусів.
                2. Було менше людей та були більш розрізнені.
                3. Середня тривалість життя була менша, і, відповідно, смертність більша, в тому числі дитяча.

                  924.11.17, 21:41Відповідь на 8 від Міс Марпл

                  укалотса і забитса....Вколотися й бути впевненимот скажи мені як люди жили 100 років тому без невакциновані, га?1. Тоді не було таких вірусів.
                  2. Було менше людей та були більш розрізнені.
                  3. Середня тривалість життя була менша, і, відповідно, смертність більша, в тому числі дитяча.
                  медецина і астрономія то самі брехливі науки

                    1024.11.17, 21:42Відповідь на 9 від НеЖриМоэСало5

                    укалотса і забитса....Вколотися й бути впевненимот скажи мені як люди жили 100 років тому без невакциновані, га?1. Тоді не було таких вірусів.
                    2. Було менше людей та були більш розрізнені.
                    3. Середня тривалість життя була менша, і, відповідно, смертність більша, в тому числі дитяча.
                    медецина і астрономія то самі брехливі науки
                    той вислів взагалі звучить не так

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна