

Майно та банківські рахунки колишнього секретаря РНБО, екс-голови Адміністрації президента Андрія Клюєва та його брата Сергія арештували у рамках кримінальних проваджень, які розслідує ГПУ як в Україні, так і за кордоном, повідомляє УНН з посиланням на ГПУ у неділю, 8 жовтня.
-З метою забезпечення заходів кримінального провадження на майно, у тому числі банківські рахунки підозрюваних, як на території України так і за кордоном, накладено арешт,
- йдеться у повідомленні ГПУ.
Водночас у ГПУ не уточнили, у яких саме країнах арештували майно братів Клюєвих і на яку суму.
Місцезнаходження підозрюваних наразі не встановили, їх оголошено у розшук.
У відомстві додали, що ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальних провадженнях за підозрою Андрія та Сергія Клюєвих у вчиненні низки кримінальних правопорушень.

Вчитель фізики Чернівецького ліцею №1 Пауль Пшенічка став переможцем всеукраїнського етапу Міжнародної премії Global Teacher Prize.

Маленька українка Анна Якимець здобула золоту корону та гран-прі конкурсу краси "Маленька Міс Світу-2017". А 9-річна українка Ксенія Шевченко здобула корону "Міні-міс Європи", ставши переможницею в номінаціях "Талант" й "Найкращий костюм". Костюм для дівчинки пошила відомий модельєр Оксана Караванська.

Державний концерн "Укроборонопром" презентував виготовлений в Україні за стандартами НАТО автоматичний карабін M4 - WAC-47.

У Київському ботанічному саду розквітли яскраві
хризантеми понад півтори сотні сортів.

Підрозділи опретивно-тактичного угруповання «Маріуполь», що мають на озброєнні нарізну та реактивну артилерію, тренувалися в зоні АТО.