Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

"Гармонія" цін, сільськогосподарської галузі. Яка Ваша думка?

Про дивне формування цін на офочі та фрукти, по принципу: чим меньше праці, тим дорожче продаєм... я, вже писав.

Тепер, мене цікавить Ваша думка, а точніше, як Ви викручуєтесь, в наступній ситуації: "В цивілізованому світі, плоди праці сільського господартсва - дороржче.... техніка та інвентар - дешевше.... У нас, все навпаки, плоди дешеві, а техніка космічних грошей коштує".

Був навіть реальний прикол з моїм знайомим колегою, який зареєструвався на сайті знайомств.... прийшов до мене в шоці і каже: "познайомився з дівчиною... вона сказала: "Если хочеш доказать, что ты меня достоин, должен приехать на порше"..... То це я маю продати за 2 000 000 комбайн, щоб купити за 2 000 000 порше??? І шо мені те порше дасть?"....

Та даже не будем брати комбайни і трактора від 500 000.... візьмем банально - корову.... Добра корова меньше 1000 доларів не коштує.... зато молоко, має коштувати копійки.

Не будемо чіпати державу з ілюзованими дотаціями та допомогами... Хай краще не заважає, ніж ускладнює нам життя, своєю турботою про нас.


0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

63%, 5 голосів

38%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

Гість: fedik777

111.11.16, 13:34

трампа сюды !

    анонім

    211.11.16, 13:38

    В том и прикол, что Порше ничего не даст. комбайн - это средство производства, а порше - роскошь. Если у него есть только средства производства, а нет роскоши - значит не достоин.

      311.11.16, 17:27

      В цивілізованому світи и кредиты доступны и зарплаты людей выше,то есть покупательская способность.Ну а что у нас курица практически стоит на уровне свинины и денег что на одно что на другое нет..Да нах тебе та курица взрощенная на химикатах?.. Голубей стоко летает.. шо просто писец.. Поймал голубя.. вот тебе перепелочки.. приманил собачку или кошечку.. вот тебе плов с барашком и крольчатинкой.. За одно и на шапку с воротником мех будет..

        411.11.16, 18:39

        ГМО химикатаме?.. песдецидаме и гербецидаме? Е-пищевыми добавкаме?....

          511.11.16, 19:09

          ГМО химикатаме?.. песдецидаме и гербецидаме? Е-пищевыми добавкаме?....Нет домашня картопля,пшено и пшеныця и хлибЭто та картопля шо с жабраме?.. Да и пшеницы уже натуральной в природе не существует.. разве что во всемирном семенохранилище на Шпицбергене.. Все остальное уже тем или иным образом селекционированно и модифицировано..

            611.11.16, 22:13Відповідь на 5 від Хармс

            ГМО химикатаме?.. песдецидаме и гербецидаме? Е-пищевыми добавкаме?....Нет домашня картопля,пшено и пшеныця и хлибЭто та картопля шо с жабраме?.. Да и пшеницы уже натуральной в природе не существует.. разве что во всемирном семенохранилище на Шпицбергене.. Все остальное уже тем или иным образом селекционированно и модифицировано..то правда, як і кукурудзи.... ще правда соя справжня залишилась, але від неї, теж відходять.

              711.11.16, 22:29Відповідь на 6 від Fермер

              Ты разве про трансгенную сою не слыхал?.. Все ради повышенной урожайности и сниженной себестоимости.. Опять же.. растения как и люди болеют.. Так что трудно в наше время найти хоть что нибудь не подверженное селекции и модификации..

                811.11.16, 22:43Відповідь на 7 від Хармс

                Ты разве про трансгенную сою не слыхал?.. Все ради повышенной урожайности и сниженной себестоимости.. Опять же.. растения как и люди болеют.. Так что трудно в наше время найти хоть что нибудь не подверженное селекции и модификации..Ты не внимателен... я не утверждал, что вся соя - натуральная... я говорил о том, что есть на еще натуральная соя, а есть модифицированная. простой способ определить: на обычную сою - нужны специальные гербициды.... а для ГМО сои - пойдет обычный "раундап"... не модифицированную сою - раундап сжигает.

                  Гість: Behemot

                  912.11.16, 06:04

                  На предпоследний пункт надежды нет.

                    1017.11.16, 20:00

                    Розкіш - радість для ДЕГЕНЕРАТА! Все повинно бути раціонально та красиво.Що таке авто - засіб пересування. І мені пофіг яка його марка, ДЕО чи ЛАДА .Шлдлвне щоб було безвідмовне в роботі. Годинник - хоч за 100 гривень хоч за 50 000 доларів (як у москальського попа), все одно залишається засобом виміру часу.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна