хочу сюди!
 

Татьяна

51 рік, терези, познайомиться з хлопцем у віці 50-58 років

Проголосуй за українську мову - РЕЗУЛЬТАТ

На сайті редакції "24 телеканал новин" проводиться опитування щодо державної мови України. Без сумніву, річ очевидна - мова повинна бути ОДНА і УКРАЇНСЬКА. Докажи що ти українець, і підтримай більшість у цьому голосуванні:
http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?opituvannya_chi_zaslugovuye_rosiyska_mova_osoblivogo_statusu_v_ukrayini&objectId=222485

ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕРШИЛОСЬ. ОСЬ ЙОГО КІНЦЕВИЙ РЕЗУЛЬТАТ:

Як Ви ставитесь до мовного конфлікту в Україні?

1. В Україні повинна бути одна державна мова - українська - 76.41%

 


2. Україні потрібні дві державні мови - українська та російська - 14.52%

 


3. Російська мова повинна отримати статус регіональної - 5.4%

 


4. Я хочу одну одну державну мову - російську - 1.73%

 


5. Мені байдуже - 0.64%

 


6. Статус регіональної повинні отримати мови інших нацменшин - 1.29%

 

Усім хто підтримав 1-й пункт голосування - ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!
53

Коментарі

анонім

129.05.12, 15:05

Дякую за посилання. Проголосував!

    Гість: R0mmel

    229.05.12, 15:15

    проголосував. Тільки та голосувалка необ"єктивна, бо там голосують сотні місцевих проплачених, а також сотні кацапів з Расєї, що там постійно пасуться

      анонім

      329.05.12, 15:56

      проголосував, радує, що абсолютна більшість там адекватних людей

        429.05.12, 16:07

          529.05.12, 16:10

          Дякую, проголосував Потішили результати за українську на момент мого голосування - 72,84

            Гість: lkjmn

            629.05.12, 16:14Відповідь на 2 від Гість: R0mmel

            проголосував. Тільки та голосувалка необ"єктивна, бо там голосують сотні місцевих проплачених, а також сотні кацапів з Расєї, що там постійно пасуться100%! Крім того більшість інтернет-голосувань легко фальсифікуються багаторазовим голосуванням. Треба тільки кукі видаляти.

              729.05.12, 16:18Відповідь на 5 від Francisk02

              Дякую, проголосував Потішили результати за українську на момент мого голосування - 72,84Проголосував! На "зараз" результати такі:

              Як Ви ставитесь до мовного конфлікту в Україні?

              1. В Україні повинна бути одна державна мова - українська - 72.47%
              2. Україні потрібні дві державні мови - українська та російська - 17.57%
              3. Російська мова повинна отримати статус регіональної - 6.3%
              4. Я хочу одну одну державну мову - російську - 1.46%
              5. Мені байдуже - 0.44%
              6. Статус регіональної повинні отримати мови інших нацменшин - 1.76%

                Гість: R0mmel

                829.05.12, 16:23Відповідь на 5 від Francisk02

                Дякую, проголосував Потішили результати за українську на момент мого голосування - 72,84 нічого, назавтра "байцов нєвідімого фронта" підключать, і все зроблять як їм треба, так, як з голосуванням за "ім"я нації" було

                  Гість: R0mmel

                  929.05.12, 16:24Відповідь на 6 від Гість: lkjmn

                  проголосував. Тільки та голосувалка необ"єктивна, бо там голосують сотні місцевих проплачених, а також сотні кацапів з Расєї, що там постійно пасуться100%! Крім того більшість інтернет-голосувань легко фальсифікуються багаторазовим голосуванням. Треба тільки кукі видаляти. там не по ай-пішнику?

                    1029.05.12, 16:38Відповідь на 8 від Гість: R0mmel

                    Дякую, проголосував Потішили результати за українську на момент мого голосування - 72,84 нічого, назавтра "байцов нєвідімого фронта" підключать, і все зроблять як їм треба, так, як з голосуванням за "ім"я нації" булоТому потрібно розсилати всім друзям і виставляти на інших ресурсах посилання...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна