хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

За "Батьківщину" без Волкова та олігархів!

Сьогодні на з'їзді партії "Батьківщина" журналісти побачили представника Президента України Леоніда Кучми у Верховній Раді України Олександра Волкова. Він був делегатом з'їзду.





Чи будете ви голосувати за партію "Батьківщина", якщо в її списках чи на мажоритарних округах будуть такі кандидати, як Олександр Волков?

23%, 7 голосів

67%, 20 голосів

10%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
6

Коментарі

130.03.12, 22:39

Пане невідомий блогер, а Ви знаєте на сьогоднішній день реальну альтернативу ВО "Батьківщина"?

    231.03.12, 04:16Відповідь на 1 від Рябчик

    Пане невідомий блогер, а Ви знаєте на сьогоднішній день реальну альтернативу ВО "Батьківщина"?Любая партия, которая преодолеет 5% барьер - является альтернативой.

      331.03.12, 09:10

      Анек в тему, глядя на эти фото:
      Жена "пилит" прогоревшего мужа -предпринимателя: "Я ж теюе говорила, что ЭТО- УГОЛОВНЫЕ РОЖИ! - а ты все "Юридические лииица, юридические лииииица"!"

        Гість: Radikkk

        431.03.12, 10:15Відповідь на 1 від Рябчик

        Пане невідомий блогер, а Ви знаєте на сьогоднішній день реальну альтернативу ВО "Батьківщина"?
        Это, не повод опять набирать в список криминальные рожи и потенциальных предателей!

          531.03.12, 10:57

          А хто ж їм грошей дасть на рекламу, як не такі от товариші?

            631.03.12, 11:11Відповідь на 2 від Swыdоmыi

            Я теж не в захваті від Волкова... але й вибору нема. "Батьківщина" не лише з нього складається... Сьогодні головне - усунути януковича від влади, а далі буде видно. 5% бар'єр проходять хіба що КПУ і ВОС, не голосувати ж за українофобів чи нациків...

              731.03.12, 11:58

              Я за ВО Батьківщину буду голосувати лише в одному випадку - якщо Тягнибок закличе

                831.03.12, 11:58Відповідь на 2 від Swыdоmыi

                  931.03.12, 13:07Відповідь на 7 від gatyla

                  Пане Гатила, а своя голова на плечах нащо?))

                    Гість: П*О*

                    1031.03.12, 13:15

                    добавь еще 1 пункт

                    Все одно буде чи не буде у списку,не буду за "роботящу" голосувати.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна