хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Рада запрацювала. Постанова про НАТО пройшла

Спікер Арсеній Яценюк відкрив пленарне засідання Верховної Ради і заявив про підписання протоколу порозуміння.

"На превелике щастя, це сталося. Протокол порозуміння підписаний, який набирає чинності після голосування за постанову по НАТО", - сказав Яценюк.

Після того у парламенті було проголосовано за узгоджену постанову по НАТО.

За таке рішення проголосувало 248 депутатів – 175 від Партії регіонів, 34 – від БЮТ, 19 – від НУ-НС, 20 – від Блоку Литвина.

Фракція Компартії не голосувала.

"Протокол порозуміння набув чинності. Верховна Рада запрацювала системно, відповідно до календарного плану", - сказав Яценюк після голосування.

Він також звернувся до опозиції з проханням прибрати антинатовську символіку з сесійної зали.

"Ми домовились на засідання керівників фракцій про те, що антинатівська символіка буде прибрана з українського парламенту, і я буду шанувати, якщо це рішення буде виконано", - сказав Яценюк.

Він також оголосив про те, що о 15:15 відбудеться засідання погоджувальної ради, яка повинна визначити розклад засідань. О 16 годині відбудеьтся вечірнє засідання парламенту.

***

Згідно з постановою, ухваленою парламентом, рішення щодо Міжнародного договору про вступ України до НАТО приймається лише за наслідками всеукраїнського референдуму, який може проводитися за народною ініціативою відповідно до закону "Про всеукраїнський референдум".

Голові Верховної Ради доручено повідомити генеральному секретарю НАТО про це рішення парламенту.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Українська правда.
19

Коментарі

Гість: Х--м--а--р--а

16.03.08, 15:22

Ну нарешті. Я думав, так і будемо сидіти без дієздатної ВР. Браво!

    26.03.08, 15:25

    БОЖЕ, ЯКЕ ЩАСТТЯ! Нарешті! ура,ура! яка подія. тьху!

      36.03.08, 15:25

      ура ура ура!!!

        Гість: ПЧЕЛ в засаде

        46.03.08, 15:28Відповідь на 1 від Гість: Х--м--а--р--а

        толку то от рабочей и не рабочей ВР все равно никакого

          56.03.08, 15:37

          чему вы радуетесь? тому, что эти @!^%$#@!# имели шанс быть распущенными и больше не избранными в депутаты? этих @!^%$#@!# нуна выгнать взашей и запретить когда-либо избираться во властные структуры! достали своими забастовками и блокированиями!
          МЫ ПЛОТИМ ИМ ЗАРПЛАТУ а они кладут большой @!^%$#@!# на работу!!!

            66.03.08, 15:44Відповідь на 5 від DrEgor

            Достойный вывод!

              76.03.08, 15:47

              Боже мой, мы содержим всей страной толпу клоунов, которые имеют все, но не хотят работать. Что тольку от того что они начнут работать... Они ведь давно разучились это делать, устроили там междуусобные войны, делят деньги... и бюджет вечно принимают такой, что потом оказывается что туда ничего путнего незаложено... уроды...

                Гість: Nicks-san

                86.03.08, 15:53

                Правильно, референдум - это конечно хорошо.
                Но перед ним - нужно людей просветить что из себя нато представляет и какие цели несёт.
                А то многие не знают, что оно такое и с чем его едят.
                Поэтому руководствуются старыми совдеповскими стереотипами, которыми их обильно и "успешно" гипнотизировали и пропагандировали это и многие другое на протяжении многих лет.

                  Гість: g00r

                  96.03.08, 15:55

                  Ну все,теперь я счастлив!!!

                    106.03.08, 15:57Відповідь на 6 від A l e x !

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна