хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Я НЕ ДИВЛЮСЯ «1+1»! – акція протесту



Попри вимоги громадськості до власників і керівників телеканалу «1+1» залишити в ефірі журналіста Олега Дейнеку, 26 січня 2012 р. канал оголосив про звільнення журналіста.

Цей крок з боку керівництва каналу ми розцінюємо, як потурання на свободу слова, помсту за серію репортажів, пов’язаних з діяльністю голови Хмельницької облдержадміністрації  Василя Ядухи і членів його родини.

24 грудня 2011 року Світова інтернет-спільнота українців «Україна – Ukraine» оприлюднила відкрите звернення до каналу «1+1» з вимогою повернути до ефіру професійного журналіста Олега Дейнеку. Натомість, телеканал «1+1», відсторонивши О.Дейнеку від ефіру, виніс йому дві догани, а програму «Гроші» зняв з ефіру, відправивши її у різдвяну відпустку. На сьогодні, ефірний час програми «Гроші» займає інша програма.

Всі ці дії керівництва телеканалу «1+1» Світова інтернет-спільнота українців «Україна – Ukraine» розцінює, як переслідування журналіста Олега Дейнеки за професійну діяльність та потуранням на свободу слова в Україні.

Враховуючи те, що телеканал «1+1» не тільки проігнорував законні вимоги представників громадськості, а й безпідставно звільнив з роботи професійного журналіста Олега Дейнеку, Світова інтернет-спільнота українців «Україна – Ukraine» закликає українців приєднатися до місячної акції протесту Я НЕ ДИВЛЮСЯ «1+1»! та в рамках цієї акції:

- поширювати інформацію про акцію протесту з закликом «Я НЕ ДИВЛЮСЯ «1+1»!;
- розміщувати зображення з відповідними закликами на своїх сайтах, блогах, в соціальних мережах;
- поширювати коментарі під новинами на різних сайтах.

Крім того, ми закликаємо народних депутатів України та журналістів виступити єдиним фронтом на захист свободи слова в Україні!

Сьогодні – Олег Дейнека. Завтра – хто?..

Акція протесту розпочинається 30 січня 2012 року, о 9.00 годині (за київським часом).

Сторінка акції протесту в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/319108958127568/

На своїх сторінках в соціальній мережі Twitter пишемо: Я НЕ ДИВЛЮСЯ “1+1! #stop1plus1 #ukraine #ua

http://ukrainianpeople.wordpress.com/2012/01/26/akciya-protestu-1plus1/
15

Коментарі

Гість: Irkula

11.02.12, 11:09

Його звільнили, аааа, він же найкласніший журналіст. я вчора дивилася "Гроші" і думала. що то за хрич замість Олега.

    анонім

    21.02.12, 11:21

    я взагалі підконтрольні кацапам канали не дивлюся

      31.02.12, 13:17

      Враховуючи те, що телеканал «1+1» не тільки проігнорував законні вимоги представників громадськості

      Во первых Экран телевизора напоминает канализационную трубу - квадратного сечения. Лишь редко-редко эта труба выбрасывает фрагменты чего-то относительно съедобного - и то многократно пережёванного и изрядно загаженного рекламой а второе все телеканалы как и у нас, так и за границей принадлежат не народу а олигархам, это всем известно, а самый лучший протест это тв не смотреть, то что я читаю в инете нигде по телеку никогда не покажут ,

        42.02.12, 09:02

        а еще эти твари высту пили инициаторами закрытия "ех.ua"!
        хотя, в принципе, я тв- смидиотизации вообще не смотрю!

          анонім

          52.02.12, 09:57

          Я вже давно не дивлюся плюси, та й взагалі ящик не дуже дивлюся. Тому не знаю, як підтримати цю акцію! Може їхній сайт "покласти"?

            62.02.12, 10:40

            Я з каналів тільки ТВі дивлюся...

              72.02.12, 16:26Відповідь на 2 від анонім

              я взагалі підконтрольні кацапам канали не дивлюся+100%!!!
              Чув що трохи хакнули їхній сайт...

                82.02.12, 21:37

                А жаль. Бо тільки в передачі "гроші" хоч і коротенький сюжет, але показали про нашу боротьбу проти кар"єра в "Інгулецькому степу".

                  92.01.14, 15:54Відповідь на 3 від Черный плащ

                  Враховуючи те, що телеканал «1+1» не тільки проігнорував законні вимоги представників громадськості

                  Во первых Экран телевизора напоминает канализационную трубу - квадратного сечения. Лишь редко-редко эта труба выбрасывает фрагменты чего-то относительно съедобного - и то многократно пережёванного и изрядно загаженного рекламой а второе все телеканалы как и у нас, так и за границей принадлежат не народу а олигархам, это всем известно, а самый лучший протест это тв не смотреть, то что я читаю в инете нигде по телеку никогда не покажут ,
                  Влучне порівняння!!! Зараз можно ще дивитися "5", "24", та обережно "TVi"