хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

На святкуванні організованому Партією районів, помер дід Мороз

С святом Вас дорогі Українці !

Ось Вам і повчальна історія про кримські гастролі щипачів членів Партії районів. Ще одне свято со слезамі на глазах, завдяки лохторату Данбаському (коли вони вже покаяться) .

У Криму на дитячому ранку, організованому Партією районів, помер Дід Мороз

Учора, 18 грудня, на дитячому ранку, організованому Кримською організацією Партії районів для сімферопольських дітей-інвалідів, помер актор який грав роль Діда Мороза.

Про це повідомляє Крым. Комментарии. "Ранок проходив у кінотеатрі Космос. Дід Мороз вийшов у червоній шапці, трохи побув на сцені та почав зі сцени спускатися і там, де сиділи гості від Партії районів, упав", - розповіла очевидець. За її словами, актора забрали, за лаштунками з нього зняли костюм, шапки та гаманця виявлено не було, в костюм переодягнули іншого актора, який вийшов на сцену і закінчив виступ.

"Перші ряди, звичайно, переполошилися. Батьки заспокоювали дітей, щось придумували. Ми сиділи на одному з останніх рядів, на щастя, дитина не зрозуміла, у чому справа. Співробітники кінотеатру викликали швидку, однак, коли вона приїхала, актор був уже мертвий", - розповіла одна з мам.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/events/1296183-u-krimu-na-dityachomu-ranku-organizovanomu-partieyu-regioniv-pomer-did-moroz


25%, 3 голоси

0%, 0 голосів

75%, 9 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
12

Коментарі

11.01.12, 02:58

ПРастам сказали, що Діда Мороза замовили, от вони й зрозуміли все буквально, а тут ще й шапка й гаманець наче самі в руки просились
Бідні люди

    21.01.12, 03:22

    Бачили очі, що обирали...

      31.01.12, 03:39Відповідь на 2 від Східняк

      які очі, водярою очі затуманили, на тверезу зека ніхто б не обрав.

        41.01.12, 09:37

        Я б не став цей сумний інформаційний привід використовувати у таких цілях.
        Нещастя могло статись будь -де.

          51.01.12, 12:50Відповідь на 4 від Мреє DAD

          +1.

            61.01.12, 17:39Відповідь на 4 від Мреє DAD

            З ригалами ці нещастя надто часто трапляються, на полюваннях, в тирах, в банях, про це вже не можна мовчати.
            Та й не я це придумав, це такий сарказм новорічний, а трагічність моменту я добре усвідомлюю.
            Від звернення НР зека та їх пик тіпає, от тільки й на сарказм залишаються сили.
            (ще хочеться нас всіх Українців бовдурами та стадом називати, але не дійшов до цього ще. , а бісить конкретно, НР зіпсований конкретно).
            Прорвемось, сподіваюсь.

              71.01.12, 18:25Відповідь на 6 від stepan

              З ригалами ці нещастя надто часто трапляються, на полюваннях, в тирах, в банях, про це вже не можна мовчати.
              Та й не я це придумав, це такий сарказм новорічний, а трагічність моменту я добре усвідомлюю.
              Від звернення НР зека та їх пик тіпає, от тільки й на сарказм залишаються сили.
              (ще хочеться нас всіх Українців бовдурами та стадом називати, але не дійшов до цього ще., а бісить конкретно, НР зіпсований конкретно).
              Прорвемось, сподіваюсь.
              В кожному випадку трапилось нещастя і ПР тут нідочого. В усьому не шкодить зберігати почуття міри і звичайного людського такту.

                81.01.12, 18:38Відповідь на 5 від Nech sa paci

                ком 6

                  91.01.12, 18:40Відповідь на 7 від Мреє DAD

                  Я просто скопіював статтю до НР який я вважаю трагічним.
                  Таке моє бачення цього НР.
                  Прошу пробачити якщо зіпсував настрій.

                    101.01.12, 19:08Відповідь на 9 від stepan

                    Я просто скопіював статтю до НР який я вважаю трагічним.
                    Таке моє бачення цього НР.
                    Прошу пробачити якщо зіпсував настрій.
                    Справа не у настрої, а в тім, що кожен привід провокує наступний. Про причиннонаслідковий зв"язок ми знаємо і тому завжди слід мати це на увазі, щоб не пожинати небажаних наслідків. Це просто дружня порада.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна