Люди не довіряють цій владі – експерт
- 29.12.11, 01:45
- Ми любимо тебе, Україно!
Від блогера. Думка цього фахівця особливо показова. Адже Євген Копатько не лише *донецький*, а й один з тих, хто не соромився визнавати свою прихильність до провідних політиків свого регіону. І при цьому досить послідовно відстоював необхідність відповідальності будь-якої влади перед виборцями.
Соціолог Євген Копатько вважає, що однією з головних проблем України є те, що люди втрачають довіру до інститутів держави. Про це він сказав під час прес-конференції, передає кореспондент УНН. "У нас є недовіра суспільства до влади і немає діалогу влади з суспільством", - зазначив експерт.
За його словами, в Україні вперше за всю історію є абсолютна вертикаль влади: Президент, Кабмін, парламент, губернатори. "Що є позитивним, це те, що вона є, що вона не конфліктна", - наголосив експерт.
Але, за його словами, ця влада неефективна з точки зору можливостей.
Водночас він наголосив, що сьогодні у країні спостерігається дуже тривожна тенденція: люди втрачають довіру до інститутів держави. І це важливо. "Піде ця влада, пішла минула влада. Хто прийде їм на заміну? Давайте поставимо це конкретне запитання", - зауважив експерт."Доки не буде діалогу влади та суспільства, це стосується будь-якого політичного режиму… Доки це не станеться, нам буде дуже складно щось робити в суспільстві. Ми дуже вразливі ззовні. І для того, щоб ми стали консолідованою країною, ми маємо домовитися всередині. Тоді нам легше буде розмовляти із зовнішнім світом", - додав він.
18
Коментарі
Gaydamaka
129.12.11, 07:04
Оскільки даний фахівець (професіанал) з Донбасу, то йому важко второпати, що ЦЯ влада з народом ніколи не домовиться...
ab absurdo
229.12.11, 08:26
Копатько - редкий урод и маргинал.
ab absurdo
329.12.11, 08:28
Кста... - основная цель этого его мессиджа - подпитать протывсихов. Что тоже является ПРовской предвыборной технологией. Не верьте этому заказному типу.
анонім
429.12.11, 08:41
Копатько взагалі то ахметовсьий соціолог, яле аж ніяк на взагалі данбаський. І раз він заговорив про падіння довіри, значить Ахметка зондує, а може і визначився, з підтримкою іншого проекту. А щодо фаховості, то вона викликає сумнів. Адже цей фахівець говоре про єдину вертикаль влади, включаючі і парламент. А це якраз і є дуже небезпечним. Між виконавчою і законодавчою владою має існувати певний баланс, але ввони не можуть бути в одній вертикалі -- це завжди веде до застою і деградації. А тому є негативним явищем.
Росомон
529.12.11, 11:28Відповідь на 4 від анонім
Небезпечність та наявність владної вертикалі, а точніше монополії ПР на всю владу, - це різні речі. Тому тут Копатько лише констатує факт, що ЦІЙ владі ні на кого перекладати відповідальність за власні ПРовали в економіці. Хоч вони це і пробують робити - а раптом ще хтось повірить в їх *невинуватість*. І якщо він заговорив ПРо недовіру до всієї влади - отже бачить, що ПР * веде до застою і деградації. А тому є негативним явищем. * Що спонукало його вже зараз виступити - це інше питання. Можливо й ігри декого з незадоволених чи передбачливих із числа *властітєлєй*, що хочуть відскочити в сторону при падінні колосса.
Росомон
629.12.11, 11:35Відповідь на 3 від ab absurdo
Кількість тих, хто не підтримує ні владу, ні парламентську опозицію, дійсно конкурує з числом прихильників найбільших політсил. Це свідчать не лише опитування Копатька, а й всіх інших провідних соціологічних компаній. Тому тут висновки і відповідну роботу мають проводити самі політики. які хочуть перемогти на виборах. За Копатьком слідкую давно, і попри трохи відмінні від *Разумковських* чи *КМІСівських* даних його все таки не можна зарахувати до числа примітивів з відвертими маніпуляційними цифрами. Він досить розумний та обережний - цього не віднімеш.
viktor67
729.12.11, 16:13
Тут головний месидж був не про падіння довіри до влади, а про бажання домовитися і отримати гарантії безпеки. Вони бояться втратити владу і понести відповідальність і вже зараз починають шукати союзників, розраховуючи перш за все, на ФЗ та Яценюка.
viktor67
829.12.11, 16:14Відповідь на 4 від анонім
ви забули додати, що в цій вертикалі також знаходяться суди та прокуратура.
анонім
929.12.11, 18:16Відповідь на 8 від viktor67
То не я, то Копатько забув. Тому це вже не просто застій, це гаплик. Адже відомо -- влада розбещує людину, а бсолютна влада розбещує абсолютно. А розбещена людина втрачає відчуття і сприйняття реальності -- що нам Овощ і демонструє. І це завжди закінчується однаково, тільки варіанти на вибір.
Fred Perry
1029.12.11, 18:25
тут й експерта не потрібно.