Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

На Луганщині побили депутата-регіонала.

15 грудня в Краснодоні скоєно розбійний напад на будинок депутата облради від ПР , колишнього заступника генерального директора ПАО *Краснодонвугілля* Юря Моїсеєнка. Невідомі жорстоко побили регіонала та викрали цінні речі.
 Депутати - регіонали на сесії Луганської облради вимагають від керівництва обласного управління МВС знайти злочинців.
Всі 104 депутати підтримали це звернення.

Кого знайдуть ?
22

Коментарі

анонім

121.12.11, 12:44

Так свої і побили! Тому ніккого не знайдуть. Хіба що якихось бомжів.

    Гість: R0mmel

    221.12.11, 12:45

    думаю, когось з "патріоту України" чи "Тризубу". А справжніх по "своїм каналам" так закопають.

      321.12.11, 12:48Відповідь на 2 від Гість: R0mmel

      думаю, когось з "патріоту України" чи "Тризубу". А справжніх по "своїм каналам" так закопають.Першого-ліпшого бомжа призначать "винним" та закриють справу

        Гість: lkjmn

        421.12.11, 12:54

        Споконвічна істина: "Якщо немає винних, мають бути, принаймні, покарані."

          Гість: lkjmn

          521.12.11, 12:55

          А з іншого боку - не дивно, що так сталося. Там, на Лугащині, чим ще зайнятися?

            621.12.11, 13:08Відповідь на 2 від Гість: R0mmel

            думаю, когось з "патріоту України" чи "Тризубу". А справжніх по "своїм каналам" так закопають.Схоже на те. Особливо про справжніх

              721.12.11, 13:09Відповідь на 5 від Гість: lkjmn

              А з іншого боку - не дивно, що так сталося. Там, на Лугащині, чим ще зайнятися?Переділом власності та експропріацією...

                Гість: lkjmn

                821.12.11, 13:30Відповідь на 7 від Росомон

                А з іншого боку - не дивно, що так сталося. Там, на Лугащині, чим ще зайнятися?Переділом власності та експропріацією...Ось і згадали давній девіз - "Експропріюймо експропріаторів!"

                  Гість: Отец Онуфрий

                  921.12.11, 14:25

                  Злодейство такое могли замыслить только нечестивцы - псы, для коих нет ничего святого !

                    1021.12.11, 14:51

                    Був в Краснодоні, похмуре місто... А щодо події, так місцеві власноруч взялись покращувати собі життя вже сьогодні.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна