хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

До уваги власників сайту www.i.ua

Адмінгрупа співтовариства блогерів "Ми любимо тебе, Україно!" заявляє про те, що серед учасників співтовариства з'явився блогер-провокатор Chinovnik, який публікує замітки антиукраїнського та антисемітського змісту.

Ми намагалися видалити його профіль та замітки з нашого співтовариства, але технічно це не вдається. Спрацьовує система захисту. По іншим блогерам такого випадку ще не було.

Вимагаємо від керівництва сайту WWW.I.UA видалити блогера-провокатора Chinovnik і подальшому не допускати антиукраїнських і антисемітських провокацій на Вашому сайті.

З повагою, адмінгрупа співтовариства "Ми любимо тебе, Україно!".

23

Коментарі

Гість: Lekis

112.12.11, 22:38

Это точно.

    213.12.11, 00:23

    я чомусь схиляюсь до думки, що керівництво сайту i.ua, а особливо його власники "імєлі в віду" якісь там "адмінгрупи співтовариств блогерів".. як в однині, так і у множині..

      313.12.11, 06:34

      я теж зауважив, йому варто створити товариство - Я ненавиджу тебе Україно.

        анонім

        413.12.11, 11:01

        я про це писав ще років два тому, реакції - нуль, тому і вийшов з цього співтовариства

          513.12.11, 11:10Відповідь на 4 від анонім

          я про це писав ще років два тому, реакції - нуль, тому і вийшов з цього співтоваристваОлеже, вищезгаданого блогера не можу видалити, навіть, я. Хоча я є засновником цього співтовариства. Це якась провокація. І ми вимагаємо від адміністрації сайту її припинити.

            Гість: Отец Онуфрий

            613.12.11, 11:40

            Лишь те могут проповедовать с назиданиями и поучениями, кто возлюбил Украину и народы славянские, в ней пребывающие. Возлюбил такою любовию как Архипастырь наш Святейший патриарх Кирилл.
            Кто же взрастил в душе своей семена злобы и зависти , кто призывает к смуте и поруганию святынь православных, те да будут извергнуты вон.

              713.12.11, 12:35Відповідь на 6 від Гість: Отец Онуфрий

              И религию сюда же? Отец (если вы действительно им являетесь ) - не туда вы благодетель свою направляете...

                813.12.11, 12:59

                тасс=чиновник - куплен билет?

                  913.12.11, 13:02Відповідь на 6 від Гість: Отец Онуфрий

                  дай нам силы, Господи, противостоять всяким кириллам и онуфриям в нашей праведной борьбе против сил зла и мракобесия!

                    1013.12.11, 13:02

                    А я відписався з товариства. Думав там влада помінялася Якраз після того як побачив публікації цього чма Chinovnik (а як інакше назвати людину, яка силою нав'язується товариству де його не хочуть бачити?). Дякую що роз'яснили.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна