хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Патріотизм зі східноукраїнським акцентом

Те, що патріотичний та проєвропейський рух можна ототожнювати лише з Галичиною, сьогодні є не більше ніж черговим міфом, стереотипом, який можна зруйнувати, ознайомившись хоча б з біографією найбільш відомих громадських діячів патріотичного громадського руху останніх років (політиків брати до уваги не будемо, адже їхній «патріотизм» та «ідеологічна лінія» практично у всіх викликає великі сумніви). 

В молодіжному патріотичному та демократичному русі України зараз домінує Східна Україна:

http://sd.net.ua/2011/11/27/patriotizm-zi-sxidnoukrayinskim-akcentom.html

Історія доводить – Східні та Південні терени України в усі часи народжували нашій країні провідних діячів національно-патріотичного руху. Найбільш відомі – Микола Міхновський, Дмитро Донцов, Юрій Липа, Кирило Осьмак, Олена Теліга та багато інших

10

Коментарі

анонім

128.11.11, 16:30

І скільки патріотичних (я вже не говорю про націоналістичні) місцевих рад обрано на сході???

    229.11.11, 05:31

    На жаль це тільки мрії

      анонім

      329.11.11, 10:30

      А звідки оця маячння про виключність Галичини в патріотизмі та проєвропейськості? Як на мене це поширюють вороги і провокатори. Патріотів усюди вистачає. Коли в 91-му до нас, в Миколаївську область, приїхали львівяни, аби допомогти в агітації за Акт незалежності, вони дійсно були здивовані патріотизму місцевого люду. З тих пір більше ніхто не дивується, що в Ізмаїлі, це південь Одещини, є організації націоналістів. Та й про визначних українців з Півдня і Сходу всім відомо. Так що самим треба намагтися бути виваженими і не протиставляти українців з різних регіонів.

        429.11.11, 10:42Відповідь на 1 від анонім

        І скільки патріотичних (я вже не говорю про націоналістичні) місцевих рад обрано на сході???
        А из кого там выбирать? - особенно по партийным спискам. Поверьте, я хорошо знаю, что представляют из себя "патриотические" партии на востоке. Это или люди, так и оставшиеся в конце 1980-х (как правило интеллигенция) и не способные ничего предложить или проходимцы не попавшие в обойму ПР и потому рванувшие в БЮТ, как было пару лет назад, либо к арсению, как происходит сегодня

          Гість: П*О*

          530.11.11, 04:18

          Не пойму чему тут удивлятса,у нас много мифов например что много восточной украины хотят в россию,просто дело в том что у нас патриотизм ето значит защищать ту страну в которой ты вырос,которую ты любиш,в которой родятса твои дети.И неважно кто сюда полезет(россия или нато) всех порвем.Не важно что многие разговаривают на росийском язике или на суржике,для нас ето мелочи,для нас быть патриотом Украины не значит розмовляти тільки на українській мові,клясти СССР за те що там ніби жилося дуже дуже погано.Для нас не важно украинец ти или росиянин,еврей,темнокожий,или азиат,если живеш в моей стране то соблюдай законы и жыви как мы.Настоящий патриотизм -ето не национализм.В сегоднешнем мире невозможно жыть в стране токо одной национальности,ето сказки.Но можно жить на одинаковых условиях.

            630.11.11, 18:36

            ......Історія доводить – Східні та Південні терени України в усі часи народжували нашій країні провідних діячів національно-патріотичного руху. Найбільш відомі – Микола Міхновський, Дмитро Донцов, Юрій Липа, Кирило Осьмак, Олена Теліга та багато інших.....
            Десь я подібне вже чув...Дійсно, патріоти є на всіх теренах України та й за її межами теж не мало...Дивує одне питання - в якому регіоні нашої держави проводився наймасштабніший та найтриваліший збройний опір совітам??? Теж на сході України? Де найбільше по місцевих радах обрано депутатів патріотичних партій? Теж на сході? З якою ж метою розповсюджувати подібні речі???

              анонім

              74.12.11, 03:36Відповідь на 1 від анонім

              І скільки патріотичних (я вже не говорю про націоналістичні) місцевих рад обрано на сході???http://blog.i.ua/user/719614/