хочу сюди!
 

Олена

42 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 42-63 років

Державні прапори в Луганську

Вчора я повернувся з Луганську. Помітив цікаву особливість. Достатньо нерідко бачив там на лобовому склі машин прапорці - маленькі Державні Прапори України.

Враховуючи те, що "жителі Донбасу", з якими мені довелося спілкуватися плюються при згадуванні нинішньої влади... Мені це здається ознакою, тенденцією... Побачимо...
22

Коментарі

Гість: Ром@н_Сергеич

113.11.11, 22:02

А какие флаги должны были быть в Луганске на лобовом стекле машин?

  Гість: П*О*

  214.11.11, 03:31

  хм че тут сказать, полно родни с донбаса,первый раз там ваще почти все мои родные за помаранчей голосовали(хотя росийский язык домашний)но за 5 лет Ющя и Юли мало что исправилось и то что на майдане горлапанили псевдо отстаиватели украинских интересов не че не доло донбасу.А щас тоже не чего лудше не стало.И тут выбор не большой.Скажыте голосовать за националюг,но как можно голосовать за тех кто считает что токо на западной Украине жывут украинцы.Я разговариваю на суржике и мне глубоко насрать на украинский или росийский(былоб намного лудше еслиб люди были немые).Я Патриот(не националист)и горло перегризу любому если сюда кто сунется,и не важно ето росия или нато со своей дермакратией.А то как у них люди жывут щас видно,митенги,забастовки,менты людей разганяют дермократы хреновы.

   314.11.11, 05:31

   а я теж зауважив у Криму - все більше водіїв на лобовому склі із синьо-жовтими прапорцями, раніше - це була рідкість - одні триколори.

    414.11.11, 08:55

    Ой, божечки? какое умиление по поводу увиденных на машинах прапорцiв...
    Ты бы глянул, КАКОЙ ФЛАГ НЕСУТ ПЕРВЫМ на ОФИЦИАЛЬНЫХ мероприятиях - ото позорище!

     анонім

     514.11.11, 10:46

     У нас теж останім часом моцкальські триколори і голубі ПеРдунівські заміняють Державними.

      614.11.11, 14:07


      Всюди є люди, лайно, на жаль, теж є всюди

       714.11.11, 19:27Відповідь на 6 від Білотур

       Повністю згоден.

        814.11.11, 19:27Відповідь на 1 від Гість: Ром@н_Сергеич

        Саме такі й повинні бути, Романе Сергійовичу, саме такі. З цього приводу й моя радість.

         914.11.11, 19:30Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

         Справа в тому, хто чого шукає. Лайна в житті багато, а мені дайте можливість, будь ласка, порадіти проліскам доброго, тенденції до нормального. Треба вміти радіти й малому, як на мою думку. Та шукати не тільки лайно - його й так багато.

          1014.11.11, 19:36Відповідь на 2 від Гість: П*О*

          Я російськомовна людина, та рідна мова (та, якою спілкуєшся з дитинства) - також російська. Але мені болить за українську мову. Хоча я б не став використовувати слово "насрать" по відношенню до будь-якої мови. Хоча, Ви праві, не треба принижувати носіїв жодної з мов. Німим бути не хочу. Краще я матиму можливість розмовляти і українською, і російською.
          Стосовно націоналістів - терміни так переплуталися, що я не знаю, чи я націоналіст, чи я патріот, чи не гідний жодного цього звання... Але я не вважаю, що українці тільки на заході. Я родом з того самого Луганська, а вважаю себе українцем. Хоча, я не закликаю Вас за когось голосувати.

          Єдине ще додам, що розганяють людей зовсім не демократи... Так мені здається...

           Сторінки:
           1
           2
           4
           попередня
           наступна