Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Ніщо українське нам не чуже!

Мій давній друг прислав мені сьогодні на Фейсбук цей лінк

http://novaukraina.org/news/urn:mediacontent:191D518

Як ви вже побачили, це стаття Олега Покальчука «Країна дрімаючих психів». Стаття іронічна, прониклива і правдива.

Єдине, що заперечу: янголи ніколи не дрімають, бо вони не мають такої функції - дрімати, їм не властиво дрімати, у них завжди відкриті очі, якими вони безпристасно дивляться на понівечений світ людей, і власне, на самих людей, яких вони, не зрозуміло чому все-таки люблять вселеннською всепоглинаючою любов*ю, яка не знає нелюбові взагалі, бо така вона досконала – ця ангельська любов.  Вона не знає ні перепон, ні меж, ні пристрасті, вона просто є і є (існує, себто!) , бо вона – є світло!.

Насправді,  янголи завжди знаходяться у світлі, І янгол завжди живе в нас.... і псих, як це не дивно, теж живе у нас ( у нашій середині, нашому нутрі, наших виявах і всеможливих проявах!)

І хто з них дієвіший у нашій середині – невідомо.

А українець і українське - це не просто зовнішня атрибутика (шаровари, вишиванки, калина під вікном і таке інше) Українець теж живе в кожному українцеві, і українець - це не той, що начіпляє косу на голову, і б*є себе в груди, що він і є Україна, а українець - це звичайний пересічний європеєць, чи то арій, чи то скіф (історично достеменно не доведено), якому ніщо загальнолюдське не чуже - ні янгол всередині, ні псих ( в тій же середині).

Отже, Ще не вмерла Україна! Як співаається в нашому  (УКРАЇНСЬКОМУ) гімні!

І «Шануймося!»

Бо мит того варті»

(...а таки варті...)

12

Коментарі

анонім

112.10.11, 15:58

а зачем обязательно пить спиртное?

    212.10.11, 16:13Відповідь на 1 від анонім

    а хто його п.є?

      анонім

      312.10.11, 16:15Відповідь на 2 від TatianaR

      а хто його п.є?теперь понятно, зачем вы слово "Будьмо!" поменяли в заметке на «Шануймося!»

        412.10.11, 16:23Відповідь на 3 від анонім

        а хто його п.є?теперь понятно, зачем вы слово "Будьмо!" поменяли в заметке на «Шануймося!»я замінила слово будьмо на шануймося - щоб не було непорозумінь, хоча слово будьмо зовсім не означає пити спиртне, а просто бути , себто жити
        тому в даному контексті , гадаю, шануймося краще звучить

        хоча слово будьмо більш дієвіше, але, як виявилося - неоднозначне

          анонім

          512.10.11, 16:23Відповідь на 4 від TatianaR

          а хто його п.є?теперь понятно, зачем вы слово "Будьмо!" поменяли в заметке на «Шануймося!»я замінила слово будьмо на шануймося - щоб не було непорозумінь, хоча слово будьмо зовсім не означає пити спиртне, а просто бути , себто жити
          тому в даному контексті , гадаю, шануймося краще звучить

          хоча слово будьмо більш дієвіше, але, як виявилося - неоднозначне
          ладно, видать мне лучше надо было в школе украинский учить...

            612.10.11, 16:27Відповідь на 5 від анонім

            та то, напевне, кожен міг помилитися

              712.10.11, 19:50

                818.10.11, 07:40


                І «Шануймося!»

                Бо мит того варті»

                  921.10.11, 12:16

                    1021.10.11, 12:24Відповідь на 9 від Тарас Токар

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна