хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Рятувати світ (початок)

Задовольняючись поверхневим баченням подій у світі і навколо нас - ми не бачимо й власного носа...

Ось тоді й заявляються проповідники обраності та богообраності окремих осіб, народів, націй, країн, держав, рас...
А все і простіше набагато і дуже по людському:

одне людське угруповання захоплює частину простору де ЩОСЬ є, де цього щось БАГАТО так, що можна певний час (а то й здається вічно) жити за рахунок інших людських груп, заявивши на "нічийне" ЩОСЬ свої загарбницькі права...
Росія загарбала добру частину планети Земля, і те угрупування, котре зараз Росією править, вважає, що й решта планети їм і тільки їм належить. Причому, переважній частині російського народу (аналог радянський народ) відводиться роль войовничого б***а. І вони, росіяни, до стану б***а низведені у переважній більшості, при чому офіційне видиме керівництво Росією НІЧОГО НЕ ВИРІШУЄ апріорі...

Як і нічого не вирішують у нас всі ті, котрі при владі зараз, і про котрих ми щоденно чуємо та бачимо в ЗМІ. "Наші" легальні видимі політики - то лише жалюгідні маріонетки, чиї ролі розподілено із-за меж України...
Із року в рік аналізуючи потік новин, закономірно приходиш до висновку, що є центр ручного управління, таке собі "цру", хоч безумовно, вони себе так не називають, ті бійці невидимого фронту...

Прикольно, російське ЦРУ та американське СІА... навіть тут філологічний вплив Центру:

американці абревіатурою СІА позначили свій центр, як сили початок

СІ (ЦІ) - сила
А - початок
(РО-СІ-Я або РА-СИ-Я - це РА початок сили, або РА СІЯючий)..

або закінчення РОСІА (саме так колись писалось - РОСІА), тобто на СІА закінчується Росія :)

а в Союзі СІА переіначили на ЦРУ як сру... щоб казавши ЦРУ ми наче матюкались..
У Центрі (який безумовно не має єдиної фізичної та географічної локалізації) аналізують реалії, прогнозують можливий розвиток подій, розробляють та впроваджують сценарії бажаного розвитку подій. 

Всі значимі політики на певних, навіть непідконтрольних Центрові, територіях повинні вписуватись своєю поведінкою в його, Центра, сценарії. І не тільки політики, а ВСІ суспільні люди творчих і нетворчих професій: поети, прозаїки, художники, музиканти, науковці, бізнесмени.. Або - тюрма, ганьба "від суспільства", ганебна чи якась несподівана та прикра "випадкова" смерть..
Тут можна пригадати Гонгадзе, Гетьмана, Чорновола, Івасюка - це лише ті, хто у нас постійно на слуху.. Безумовно, їх вбивці "рятували світ" та "мир у світі", як це робив Пукач..

В наступних публікаціях я спробую привідкривати завісу навколо деяких загальновідомих подій..
11

Коментарі

123.09.11, 09:00

Росія загарбала добру частину планети Земля, і те угр/////

какой бред, простите!!!

    Гість: lkjmn

    223.09.11, 09:50Відповідь на 1 від Anelika

    Росія загарбала добру частину планети Земля, і те угр/////

    какой бред, простите!!!
    Зовсім ні. Про це ще в радянській школі розповідали. В той час, коли країни Європи утворювали колонії у віддалених частинах світу, Російська імперія проводила колоніальну політику до територій поблизу своїх кордонів - Сибір, Середня Азія, Кавказ, Україна.

      323.09.11, 09:55Відповідь на 2 від Гість: lkjmn

      и что? давайте теперь любое расселение народностей в древности использовать в разжигании межнациональной розни, это по-нашему по-хохолски!

        Гість: lkjmn

        423.09.11, 10:03Відповідь на 3 від Anelika

        Питання не в розселенні народів. Питання у державній політиці окремих країн щодо народів інших країн. Я не розпалюю міжнаціональну ворожнечу, я намагаюсь її загасити.

          523.09.11, 10:08Відповідь на 4 від Гість: lkjmn

          идите тогда в политику и гасите вражду. Лео лайн постоянно это делает, может даже не хотя.
          извините мне уже это вся возня надоела

            Гість: lkjmn

            623.09.11, 10:24Відповідь на 5 від Anelika

            А мені як політика обридла! Верне вже від неї. Та я точно знаю, "... если есть те, кто приходит к тебе, найдутся и те, кто прийдет за тобой...". Не залежно від нашого ставлення до політики і політиків - політика існує. Хочете жити байдужо - це Ваш вибір, але не мій. Мій час прийде. Вже скоро.

              723.09.11, 10:26

              Цікавенько.
              А де ж той Центр територіально знаходиться?

                823.09.11, 21:48Відповідь на 3 від Anelika

                одно есть позитив - ты хоч хохлушкой себя считаешь.. значит ещё не всё потеряно

                  923.09.11, 23:26


                  СІ (ЦІ) - сила
                  А - початок
                  Китайское слово "ци" передаётся в англ транскрипции как zi .
                  Жуть.

                    1024.09.11, 01:00Відповідь на 9 від фон Терджиман

                    а ты китаец иль англичанин ??..

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна