хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Про незалежність! Увага, присутня нецензурна лексика

В дні святкування 20 річніці Незалежності України, на порталі було багато заміток в яких йшлося про те, що незалежність їм нічого не дала і що вони стали жити гірше!

Так от я звертаюся саме до таких користувачів! Якого хуя Ви тоді нічого не робили, а зараз серете на блогаг типу яка Україна хєрова і шо вам в совку жилося краще? Я розумію що зміна влади, розвал совка, незалезність, всиляли надію на краще майбутнє! Але ж Ви  бачили що Україна занепадає, що рівнь життя падає! То що, не можна було зібрати майдан і скандувати що ви хочете назад в совок (до росії)? А? Тим більше якщо в совку і справді так афігенно жили, як ви любите розказувати, то б підтримку людей Ви б точно мали! І зараз з би ніхто не розєднував Украаїнців мовним і бандерівським питанням! Всі б пишалися що живуть в найбільшій країні і офіційною мовою, швидше всього, була б російська! І тоді б я був патріотом саме такої країни! Однак я виріс в незалежній країні і я хочу бачити її саме такою, незалезною і суверенною! І нєхуй мандіти як вам погано живеться! Краще перестаньте лаятися між собою, ось якраз в цих рядках все  сказано:

А насправді так просто змінити життя!
Просто вийти на вулицю, просто прибрати сміття,
Полюбити свою землю, свою рідну природу,
Відчути себе часткою єдиного народу.
Бо ми не безрідні, бо ми – українці!
Тож досить плювати в дідівські криниці,
Досить боятися вірити в краще,
А своє на чуже не міняти нізащо!
Спільнота розумних, міцних, незалежних,
Без "правобережних", без "лівобережних",
Добрих, привітних і незрадливих,
В усьому єдиних, в усьому щасливих.
Лиш уявіть, якою стане країна,
В якій кожна людина живе як людина,
В якій все, що хороше, – значить і наше!...
Але поки, на жаль, все зовсім інакше...

От скажіть: яка різниця хто якою мовою розмовляє? Всі чудово одне однго розуміємо! Чи не так? Замість того щоб плакати за совком і обсирати україну, краще робити  все щоб наша країна процвітала!

20

Коментарі

16.09.11, 17:06

А, забув. На всі коменти які мені не будуть подобатися, я буду відповідати, ну скажем, не адекватно

    Гість: Крайтос

    26.09.11, 17:08

    Может, многовато - 20 лет - для трафаретных деклараций?

      Гість: burtka

      36.09.11, 17:11Відповідь на 1 від Воїн світла

      А, забув. На всі коменти які мені не будуть подобатися, я буду відповідати, ну скажем, не адекватноты хочешь, чтобы тебя, вполне обоснованно, называли неадекватом?

        46.09.11, 17:12

        Это все от правосраного воспитания. Были б протестантами, все было б пучком

          56.09.11, 17:13Відповідь на 2 від Гість: Крайтос

          Не зрозумів!

            66.09.11, 17:14Відповідь на 4 від S_LUCAS

            Я атеїст!

              76.09.11, 17:14

              вірш дуже гарний , якщо прибрати всю нецензурну лексику и Ваш гнів, то тоже згодна з Вами, бо якщо жити і думати, що хтось за нас все зробить и стане краще жити, то це не так. Від нас тоже богато чого залежить.

                86.09.11, 17:15Відповідь на 3 від Гість: burtka

                А, забув. На всі коменти які мені не будуть подобатися, я буду відповідати, ну скажем, не адекватноты хочешь, чтобы тебя, вполне обоснованно, называли неадекватом?Ні!

                  96.09.11, 17:16Відповідь на 7 від ТНЕ*

                  Дякую!

                    106.09.11, 17:17Відповідь на 6 від Воїн світла

                    одно другому не мешает. Правосрание проповедует лень, смирение, похуизм. А у протестантов, особенно кальвинистского толка все сурово - бедный бомжара, значит нет на тебе божьей благодати и рай не попадешь. Вот они и крутятся

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна