хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

На рецепт для отримання інсуліну треба поставити… п’ять печаток

Для отримання інсуліну кожному хворому щоразу треба пройти через пекло, - стверджує помічник-консультант народного депутата України Олеся Донія, активіст ВГО Альянс «Майдан» Тарас Токар.

У вівторок, 12 липня, Тарас Токар перебуваючи в одній поліклінік Полтави став свідком жахливої ситуації. До одного з лікарів була велика черга пацієнтів. Через цю чергу намагався прорватися чоловік, щоб пройти позачергово для отримання рецепту на інсулін. Одна жіночка намагалася перешкодити цьому хворому потрапити до лікаря, бо якраз підходила її черга. Цього чоловіка охопила паніка. Він почав кричати і просити жіночку пропустити його, бо виявляється отримання рецепту на інсулін замало, щоб отримати сам інсулін.

Зі слів хворого, на отриманий рецепт треба поставити… п’ять печаток різних лікарів на чолі з завідуючим поліклінікою. А для цього, звісно, треба особисто обійти всіх цих п’ять лікарів. І так щоразу.

Тарас Токар не повірив цьому хворому, думаючи, що той перебільшує, щоб обійти чергу на прийом до лікаря. Але активіст «Майдану» вирішив перевірити цю інформацію, підійшовши у цій же поліклініці до знайомого лікаря. Лікар підтвердив все те, що казав той чоловік, і пояснив, що не так давно вийшов наказ Міністерства охорони здоров’я, в якому зроблені ці нововведення «з метою підвищення контролю» за обігом інсуліну. До виходу цього наказу було достатньо одного рецепту з печаткою того лікаря, який виписує цей рецепт.

Т.Токар має намір звернутися до групи народних депутатів України з пропозицією розібратися з такими «нововведеннями» Міністерства охорони здоров’я і ввести в них корективи, щоб полегшити хворим процедуру отримання рецептів.

"Майдан".
9

Коментарі

113.07.11, 09:24

сам про себя, маладец

    213.07.11, 09:26Відповідь на 1 від Хан Геварыч

    Про інсулін, а не про себе. Слава Богу я інсуліном не користуюся.

      313.07.11, 09:33Відповідь на 2 від Тарас Токар

      ну конечно же не про себя.

      Тарас Токарь пишет заметку как Тарас Токарь стал свидетелем заговора МОЗ, а потом и раскрыл этот заговор. И все это сделал Тарас Токарь.

      в заметке на 16 строк себя четырежды упомянул. Верх скромности и самопира

        413.07.11, 11:16Відповідь на 3 від Хан Геварыч

        а ты пользуешься инсулином?

          513.07.11, 11:17Відповідь на 3 від Хан Геварыч

          какой контроль? если я не пользуюсь, я в жизни не потрачу на него деньги. нашли наркотик.

            613.07.11, 11:47Відповідь на 4 від Hudson Hawk

            а ты пользуешься инсулином?проехали, я писал о другом

              713.07.11, 12:05Відповідь на 6 від Хан Геварыч

              не, я о том, что когда решится проблема о Тарасе и не вспомнят

                813.07.11, 22:17Відповідь на 3 від Хан Геварыч

                А что Тарас подумал, будто больной преувеличивает? Может быть, то был какой-нибудь блоггер, привыкший из мухи слона раздувать.
                ".... Цього чоловіка охопила паніка. Він почав кричати і просити ..."
                Точно блоггер. Паника для него привычное состояние.
                А если серьёзно, то я сейчас веду блог на болгарском портале. Там есть общество вроде этого "Мы любим тебя, Болгария!" или как-то ещё. не помню.
                Без политики. Очень популярное.
                Без саморекламы.
                Как подумаю: а вдруг завтра война?!
                Съедят Украину, точно.

                  913.07.11, 22:18Відповідь на 7 від Hudson Hawk

                  Это проблема простая. Тараса мы помним всегда. И Конопелькина, хоть его давно тут нет
                  помним!

                    1013.07.11, 22:33Відповідь на 1 від Хан Геварыч

                    сам про себя, маладецТи краще розкажи, чому тобі адміни I.UA закривали блог? Ти і їх дістав?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна