Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Выйти из круга

 Вы будете продолжать оставаться несчастными до тех пор,  пока вы считаете, что счастливыми вас делают другие. Одна моя подруга, живущая уже давно во Франции, еще в марте приехала в Киев и застряла тут у сына в гостях. Она звонит мне каждый день и возмущаясь рассказывает о чем-то мне так знакомом, на что я уже давно перестала обращать внимание.  Я всегда пытаюсь ее успокоить и слышу в ответ:- Как ты можешь так говорить? Как вы вообще здесь можете так жить? Это же невозможно. Я здесь задыхаюсь не от недостатка кислорода, а от возмущения. Мне здесь больно дышать, я живу с ощущением разорванных легких.  Это не нация – скопище рабов,- сказала она мне последний раз, когда пару дней назад вывела на Крещатик для прогулки приехавшую к ней сюда из Франции приятельницу. Они там нарвались на митинг в поддержку Азарова.
7

Коментарі

16.06.11, 02:09

Що сказати?
Добре попрацювали "селікціонери" на нашій землі...
Так чому ніхто не хоче братися за шлею і перти плуга?
Це ж так приємно - надіти білі рукавички та оголосити себе "противсіхом"!

    26.06.11, 11:27Відповідь на 1 від Східняк


    Це ж так приємно - надіти білі рукавички та оголосити себе "противсіхом"!
    Противсіхи - це єдині, хто вийшов за межі тієї банки, що має совдепівське коріння. Ми шукаємо шляхи виходу із замкнутого кола. А решту і надалі водитимуть по колу парткомівці-активісти-популісти!!!

      38.06.11, 02:10Відповідь на 2 від Julia Taneta


      Це ж так приємно - надіти білі рукавички та оголосити себе "противсіхом"!
      Противсіхи - це єдині, хто вийшов за межі тієї банки, що має совдепівське коріння. Ми шукаємо шляхи виходу із замкнутого кола. А решту і надалі водитимуть по колу парткомівці-активісти-популісти!!!
      можно трошки конкретніше: ДЕ САМЕ ви, "противсіхі", шукаєте "шляхи виходу" ? І як довго збираєтеся проводити пошукові роботи?

      Частіше за все за гучними гаслами про продажність інших стоїть власна безвідповідальність, банальна апатія і бажання нічого не робити.