Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Холодний Яр як відзеркалення підприємницького Майдану...

 "Чому штаб Холодного Яру не вірить у можливість перемоги над большевиками внутрішніми силами, без збройного удару із заходу? Чому важко об'єднати всі повстанчі відділи під одне централізоване командування? Чому величезні повстанчі сили України не можна перетворити в національну армію, що захопила би владу в Україні й оборонила її від червоної Москви?

Чому? Не знаю чому. Оповідаю свої враження за рік, пробутий між повстанцями…

Чи я знаю, чому повстання на більшій частині України можна викликати лише тоді, як червоні приїжджають дерти "развйорстку"?.. Чи можу я знати, чому український селянин готовий боротися на життя і смерть із ворогом лише під своїм селом, найдальше під своїм повітовим містом? Далі — то вже не його діло… То вже справа Петлюри з армією, в існування і силу якої він свято вірить. Якби не те переконання, може, легше було б зробити із повстанців національне військо".
Може й здійсниться це, якщо збудеться ”пророкування“ ”батька“ Махна, що ще рік такої внутрішньої політики большевиків — і вся ”савєтская федерація“ перетвориться в суцільний внутрішній фронт. Наразі, це кепсько підфундаментована мрія. Українське село, готове збройне боронити свої стріхи, для всієї України дожидає визволителя із Заходу...

Холодний Яр - Юрій-Горліс-Горський.
15

Коментарі

125.05.11, 20:31

Вечная память Героям Холодного Яра, вступившим в смертный бой с краснознамённой жидокaцaпской нечистью...

    225.05.11, 20:32

    и это правда

      325.05.11, 20:38Відповідь на 2 від Shnec

      и это правдаВся проблема в тому, що всю історії ми українці не могли об"єднатися разом проти спільного ворога і зараз відбувається те саме...

        425.05.11, 21:50

        Сільський менталітет...

          525.05.11, 21:51

          Нічого не міняється...
          !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            625.05.11, 21:52Відповідь на 3 від endryx68

            Це актуальне запитання існує вже тисячоліття !
            Лебідь , рак і щука ?

              Гість: keeper

              726.05.11, 00:51Відповідь на 6 від Yuryar

              Це актуальне запитання існує вже тисячоліття !
              Лебідь , рак і щука ?
              Лебідь, Кий та.....

              Це все песимістичне базікання.... На разі якщо так всіх налаштовувати так і буде.

                Гість: Вуйко Любко

                826.05.11, 04:38

                Хороша замітка. Це характерно не тільки для українців. Просто нам довго і наполегливо вбивали в голову, що принцип "моя хата скраю" є суто українським. На дой момент не було досвідчених державних діячів в Україні, от і не витримала молода держава натиску зі всіх сторін....
                От тільки не зовсім зрозумілий причинно-наслідковий зв"язок в назві.... Напевно навпаки....