Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Проста замітка без назви

Я вже давно забив на політику, я просто розчарувався. З ностальгією згадую роки призиденства Кучми, я тоді був ще маленький, про те знаю що при ньому такого безладу, такої ворожості між двома берегами країни не було.
Скажіть мені Українці, чому ми не можемо жити в мирі і піднімати з колін нашу країну? Чому ми ділимось на схід і захід? Чому так важливо хто на якій мов розмовляє? Ми ж розуміємо і володіємо двома мовами, це ж нам тільки плюс! Мені боляче дивитись як Українці гризуться між собою! Чому ми не можемо бути патріотами своєї країни, а не рвати її на шматки?
Я був в шоці від подій в Львові 9 травня. Ті події були просто безглузді! Мені здалось шо це відбуваєтся десь в далекій африканській країні а не в Україні, так і до громадянської війни не далеко!
Українці! Яка різниться де ви живете і якою мовою розмовляєте, думайте своєю головою, не підавайтесь на провокації! Давайте почнемо поважати себе і свою країну!

10

Коментарі

113.05.11, 15:50

    Гість: Ogin

    213.05.11, 15:53

    Це тому, що своєю головою думати поки що не навчились...

      313.05.11, 15:56Відповідь на 1 від блогер

      Дякую!

        Гість: скоро удалюсь

        413.05.11, 15:56

        @ Чому так важливо хто на якій мов розмовляє?@ во -во, задай этот вопрос истерикам-бандеровцам

          513.05.11, 15:57Відповідь на 2 від Гість: Ogin

          Схоже на те, хоч як це не образливо!

            613.05.11, 16:01Відповідь на 4 від Гість: скоро удалюсь

            Ага, буде ціла лекція, а самої суті так і не скажуть! Та й ті шо за російську мову теж

              Гість: скоро удалюсь

              713.05.11, 16:06Відповідь на 6 від Воїн світла

              Та й ті шо за російську мову тежначалось, а ещё апполитическую вроде замекто нарисовал, а сам туда же

                813.05.11, 16:14Відповідь на 7 від Гість: скоро удалюсь


                Я хотів сказати шо немає сенсу задавати це питання як і тим, так і іншим! Все одно обгрунтовавної відповіді не дадуть!

                  913.05.11, 16:19Відповідь на 2 від Гість: Ogin

                  Це тому, що своєю головою думати поки що не навчились...Та й тому, що чекаємо доброї і щедрої влади...

                    Гість: Mozochok

                    1013.05.11, 16:35

                    Мабуть ти дійсно тоді ще був маленький або мешкав там де політика Кучми не вплинула на тебе і твоїх батьків так як на мене і мою сімью, та й не тільки мою.
                    Я один з тих людей що приймали участь у акції Україна без Кучми! І не за якісь там 200гр як це роблять зараз, а тому що нам не було де працювати, не було чим платити за спожитий газ та світло! Тому що ми сиділи по два, три дні без хліба! Тому що ми думали за майбутне наших дітей!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна