хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Кіровоградська обласна газета обізвала львів'ян фашистами

В номері від 12 травня на першій сторінці в першій статті "День Перемоги" найпопулярніша газета Кіровоградської області (21 канал) пише про червоні прапори, які схвально сприймаються кіровоградцями на відміну від, цитую, "львівських фашистів". Приводжу скановані фрагменти газети.











Не збираюся дискутувати з тими, хто повністю поділяє таке визначення, хто налаштований на загострення протистояння між регіонами, містами України. Думаю, що якщо у НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ з інших міст буде бажання написати листи до редакції газети з висловленням обурення стосовно такого таврування мешканців великого міста, якщо таких листів буде багато, то це було б корисно. Можливо де в кого якісь думки з'являться, щось у голові зачухається?

Якщо продублювати листи ще й на адресу Обласної Держадміністрації (25002, м. Кіровоград, площа Кірова, 1), то може й очільники області звернуть увагу на неприпустимість таких висловлювань.
15

Коментарі

113.05.11, 06:58

А кто сказал, что уменьшилось количество желающих вылизать анус руководству? В том числе и среди таких вот горе-журналистов. И кем считать человека, который называет фашистами не банду российских отморозков, приехавших во Львов оскорблять украинцев, а самих львовян? Это просто мразь, котрая будет отлизывать любой власти...

    213.05.11, 19:08Відповідь на 1 від Gaydamaka

    Це зрозуміло, але все одно, якось прикро.

      313.05.11, 20:31Відповідь на 2 від Андрій Guard

      Всегда досадно, когда человек живет на украинской земле, ест украинский хлеб, и в то же время поливает грязью Украину и ползает на карачках перед мocкалями...

        анонім

        414.05.11, 18:31

        я шокована.. живу в Кіровограді а газети в очі не бачила... я обурена, як можна написати подібне.. завжди вважала цю газету низькосортною, але це.....

          514.05.11, 21:00Відповідь на 4 від анонім

          вона ще є в продажу...

            анонім

            614.05.11, 21:08Відповідь на 5 від Андрій Guard

            та я навіть нехочу її бачити.. мені достатньо фото.. це просто бидлота, писати подібні речі.. журналісти мають бути об*єктивними, а не продажними...

              714.05.11, 21:10Відповідь на 6 від анонім

              журналісти мають бути об*єктивними, а не продажними... Згоден. Але по-видимому, це поки що тільки мрія...

                анонім

                814.05.11, 21:13Відповідь на 7 від Андрій Guard

                треба трохи покопати.. будемо шукати винних в подібній поведінці журналістів, поряд же.. гріх не скористатись)))

                  916.05.11, 13:32

                  Не читай друже, такі газети!
                  Язвою захворіти можна!
                  Це не журналісти.

                    1017.05.11, 16:42Відповідь на 9 від Білотур

                    Але їх будуть читати інші, ще менш стійкі до різноманітних хвороб, от що прикро...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна