Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

22 квітня - чорна дата для України!



Цього дня народився кат українського народу - "вєлікій" Ленін.

Якщо ти вважаєш ТАК, то встанови на своїх сайтах, блоґах та у профілях в цей день основним фото (аватаркою) зображення синьо-жовтого прапору з чорною стрічкою.

22 квітня - день трауру для українців!

Ініціатива з Фейсбуку: http://www.facebook.com/event.php?eid=118005171612252
13

Коментарі

анонім

119.04.11, 23:10

... але якщо так кожного гівнюка "відмічати", то всь календар стане чорним, про нього потрібно просто забути та вичистити всю інформацію яку можливо - щоб діти не лякались....

    219.04.11, 23:13Відповідь на 1 від анонім

    Кожному гівнюку не стоїть пам'ятник майже у кожному населеному пункті і не символізує при якій владі ми продовжуємо жити...

      320.04.11, 13:46

      Ленін, Сталін, Гітлер, Дзержинський, Ягода, Єжов, Берія, Жуков, Ворошилов, Буденний, Мюллер, Блюхер, Троцький, скільки їх, "досягли" великих чисел у справі знищення народу українського? Хто трошки більше, хто трошки менше, але справді днів без траурної стрічки не залишиться, особливо як "опуститися" до такої "мілкої рибки", як наприклад капітан Матвеєв. Він "на честь 20-ї річниці Пітербургського перевороту" власноруч застрелив 1111 засуджених і отримав звання майора НКВД!!!

        420.04.11, 23:47

        А 20-го день варення у Адольфа Алоїзовича... і нічого...
        Пішли вони всі. Не думаю, що варто на таких покидьках загострювати увагу.

          анонім

          521.04.11, 20:55

          1922р 22квітня Відкрито у Подебрадах(Чехія) Українську господарську академію А вам раджу жити за українським календарем,а хто бажає його мати,то пишіть мені в приват

            Гість: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

            622.04.11, 19:14

            Тю , а мы красные вывешиваем !