хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Дяую Ртищев за наводку (не питай яку, це мої таракани :) )

Дід приїхав із села, ходить по столиці. Має гроші - не мина жодної крамниці. Попросив він: - Покажіть кухлик той, що з краю.- Продавщиця: - Что? Чево? Я нє панімаю. Кухлик люба покажіть, той, що з боку смужка. - Да какой же кухлік здесь, єслі ето кружка.- Дід у руки кухлик взяв і нахмурив брови: - На Вкраїні живете й не знаєте мови.- Продавщиця теж була гостра та бідова. - У меня єсть свой язик, ні к чему мне мова.- І сказав їй мудрий дід: - Цим пишатися не слід, Бо якраз така біда в моєї корови: Має, бідна, язика і не знає мови.

                                                   П. Глазовий

Навіяне ось цим    взято звідси

16

Коментарі

Гість: Владзьо

115.04.11, 17:35

Язічники будуть скаржитись

    215.04.11, 17:37

    Автора надо бы указывать

      Гість: burtka

      315.04.11, 17:41

      В этом вся суть украинствующих. От других требовать разговаривать на мове, оскорбляя рордные языки людей.

        415.04.11, 17:44

          515.04.11, 17:45Відповідь на 1 від Гість: Владзьо

          Та наздоров’я, рейтинги-шрейтинги..... нє воно канєшна прикольно мать високий рейт, але ж мета моїх постів - народ повеселить, думками поділиться,
          Я ж нікого не ображаю - не маю такої мети. А хто образиться, так то його проблеми.... на недолугих не зважаю, їх жаль тай годі..
          За розуміння між братами українцями, друже і пофігу хто - звідки і якою мовою говорить, головне щоб українську знали й поважали все українське, і прагнули до досконалості...

            615.04.11, 17:48Відповідь на 2 від Al KazlOFF

            Автора надо бы указыватьЯкби автор був вказаний - вказав би, але зауваження приймаю, і хоч не думаю що власники сайту, з якого це взято будуть скаржитись, все ж роблю зрозумілу наводку

              715.04.11, 17:50Відповідь на 6 від JR_Cerberus

              Павло Глазовый автор, это классика. Знать бы нужно.

                815.04.11, 17:50Відповідь на 3 від Гість: burtka

                Чия б мичала! У мене колега в 58 років вивчив українську за час відпустки (за власним бажанням)! До того від нього ні одного українського слова не чули! А після відпустки він чистіше мене українською розмовляє! І це він зробив не тому, що його заставили, а щоб вам молодим ледачим баранам довести, що українську мову можна і треба вивчати! А ти в свої 19 років розписуєшся у власній бездарності - що не можеш вчитись! Ну що ж - якщо Богом не дано, то ми простимо, як нас Бог вчив прощати!

                  915.04.11, 17:51Відповідь на 7 від Al KazlOFF

                  Павло Глазовий - мій земляк - з сусіднього Казанківського району!

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    3
                    4
                    6
                    попередня
                    наступна