хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Ще один обіжєний

21

Коментарі

19.04.11, 13:42

Це "дайцу" ще пощастило, а якби він необережно затримав цього "злочинця", то цей підступний злодій на зло міліціянтам, бився би головою о всі тврді предмети, стукався би сракою по табурету аж поки б нирки не повідбивав, а потім майстерно би впав на підлогу і пробив би собі навмисно голову на лобі та потилиці одночасно.

А перед смертю назло усім випив би 2 літри горілки і в обох руках тримав би по пакету з героїном.

    29.04.11, 13:47

    интересно вам бы понравилось когда за вами на работе постоянно ходил-следил мужик неизвестно откуда взявшийся с камерой? думаю не очень.

      39.04.11, 13:55

      "щас я тебе зеркала поразбиваю...... я тебе даю ровно минуту....."
      правильно, что уволили!

      а вот доставать его теперь глупо...

        49.04.11, 13:55

        А прізвище то як підходить до людини "Владислав Сучов- колишній даївець" Гайцам ,мабуть ,усім потрібно мати прізвища на кшталт цього. Тоді тільки прізвище назвав і зразу стає зрозумілим, що то є гаєць.

          анонім

          59.04.11, 14:00

          Ці дебіли спочатку хамлять а потім, як хвоста прижмуть, починають "ПУРГУ" нести. Так було із Швецьом. Так і цей, хтось там погрожував, хтось на щось провокував. Дауни, всіх по собі міряють. А щодо спостереження за діями ДАЇ. Так де в законі заборона на це? Це один із способів контролю за службою з боку суспільства. І якщо ментам боятися не має чого, то чому тоді вони напрягаються? Чи може спостереження заважали "план" по штафах чі хабарях виконувати?

            69.04.11, 14:17

            Давно пора ,НАМ ВСЕМ,ставить на место и власть и силовые структуры и самим в мурло не превращаться.!!!!!!!!1

              79.04.11, 14:19Відповідь на 6 від zyklon III

              Давно пора ,НАМ ВСЕМ,ставить на место и власть и силовые структуры и самим в мурло не превращаться.!!!!!!!!1
              Вони розуміють тільки силу і страх...

                89.04.11, 14:36Відповідь на 7 від endryx68

                Поки що вони користуються страхом та байдужістью переважної кількості населення України....

                  99.04.11, 15:00Відповідь на 2 від Max_TAG

                  интересно вам бы понравилось когда за вами на работе постоянно ходил-следил мужик неизвестно откуда взявшийся с камерой? думаю не очень.А что тут такого???
                  Я, допустим, всю сознательную жизнь проработал под АУДИОконтролем "Наземного Черного Ящика", который писал ВСЕ, что делается на объекте + все переговоры с экипажами, с наземными службами!!!
                  И что самое прикольное - что однажды такая запись МЕНЯ СПАСЛА, когда попытались "наехать" работнички ОБКОМА! - через неделю после моей жалобы в Управление и прослушивания записи - этих 3,14даров просто выгнали с работы!
                  А сейчас вводится повсеместно ВИДЕОКОНТРОЛЬ - и тоже не умирают от этого!!!
                  Наоборот - это дисциплинирует!

                    109.04.11, 15:00

                    Пересічний ДАЇвець, король доріг вже має "Лєксуса". Злякався. А що він хотів, всенародної любові. Молодий хлопець , а вже розжирілий

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна