Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Унікальне святилище Криворіжжя під загрозою.

З 2007 року ми намагаємося звернути увагу суспільства на дії безсовісних бізнесменів, які хочуть відкрити гранітний кар'єр на території, яка планувалася ще за радянських часів для створення ландшафтного заказника. Скільки вже було статей і в місцевих і в обласних газетах і в "Урядовому кур'єрі", але цей проплачений на всіх рівнях "танк" зупинити дуже важко. До цих пір через звертання в різні інстанції нам вдалося призупинити відкриття. Але в цьому році права на розробку перекупили інші бізнесмени, і машина закрутилася знову. Для наочності викладаю відео, щоб люди могли побачити, що Україна може втратити.
43

Коментарі

Гість: Владзьо

120.03.11, 17:43

їх зупинить тільки свинцеві пілюлі в голову, для цих неотесаних бидлюків нічого святого не має

    220.03.11, 17:52Відповідь на 1 від Гість: Владзьо

    Та ні, спробуємо ще поборотися!

      320.03.11, 18:17Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

      якщо э проблеми з відео, я у чаті

        420.03.11, 18:29Відповідь на 3 від viktor67

        Я не знайшла внизу роліка Embed

          анонім

          520.03.11, 21:06

          в тих розкішних краях москальня знищила 90% всієї природи, і ці мікроскопічні залишки не встоять

            620.03.11, 22:02

              721.03.11, 17:00Відповідь на 6 від viktor67

              Дякую за допомогу. Ми ще поборемося. Мене вже навіть нагородили. За замітку "Тактика революції". Даааа,,, Оце цензура!

                822.03.11, 22:10

                Вікторія так це ви ??????????????? Якщо так ! То я просто обожнюю ваши репортажи! І скажу вам , що я не фанат каналу Рудана , але ваши передачі мені дуже подобаються !! Велику та цікаву справу робите ви !! За це дуже вам вдячний!!!!!!!!!!!!!!!!

                  922.03.11, 23:01Відповідь на 8 від Запах Женщины

                  Я лише використала матеріал. Але я теж прихильниця цих людей, які в кадрі. Хоча особисто з ними навіть не знайома. Але до цих подій маю безпосереднє відношення. Якби наша ініціативна група не підняла скандал навколо цих поховань, про них взагалі ніхто не взнав би. А те, що ми залучили пресу і телебачення привернуло увагу науковців.

                    1022.03.11, 23:15Відповідь на 9 від ЯКриворожанка

                    какая вы умничка ! Вы поступили абсолютно правильно ! Я с удивлением и восхищением просмотрела этот материал . И спасибо вам большое за вашу работу , где бы она не была !

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна