хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Iван Денькович: "БЮТ – це біле братство, де Бог замінений на …"

П'ятниця, 18 Червня, 2010 - 09:30
Народний депутат вiд БЮТ розповiв "Експресу", хто збудував особняк для Тимошенко i за чиї грошi куплений її “Мерседес”-"броньовик"

Про що б пiд час цього iнтерв”ю не говорив Iван Денькович, вiн називає голову БЮТ i партiї "Батькiвщина" тiльки одним словосполученням -- "Юлiя Володимирiвна". Єдине вжите ним iнше визначення взагалi зашкалює бютiвською виправкою. "Наш лiдер", -- обмовився депутат про Тимошенко. Не дивно, адже шанобливiсть Деньковича при згадуваннi Ю. В. Т. вишколена цiлим десятирiччям перебування у партiї "Батькiвщина". Та насправдi вона -- уже не "його лiдер".

4 червня народний депутат вийшов iз "Батькiвщини" i тепер дав "Експресу" друге за останнiй час гостре iнтерв'ю про внутрiшньобютiвську ситуацiю. Нині його викриття не обмежуються рiвнем рiдної областi, а пiднялися до центрального керiвництва партiї i блоку.

"Бути першою, першою, першою!.."

-- Ви – один iз найдавнiших членiв партiї "Батькiвщина", ще з тих опозицiйних часiв "епохи" Кучми, чи не так?

-- Так, у «Батьківщині» я з 2001 року. Понад 7 літ очолював обласну організацію партії, одну з найбільших в Україні, яку має “Батьківщина”. За кількістю голосів, які збирала Тимошенко на Львівщині за період мого керівництва, наша парторганізація завжди була найбільшою.

*********************************************************************************************************************************************
«Ющенко мав її поставити на місце»

-- У принципі, якщо послухати вас – у людини цілком «правильна» політична біографія. А ви пишете заяву про вихід із «Батьківщини». Що змінилося?


-- Власне, те, що нині залишилося тільки оте бажання бути першою і готовність здавати задля цього членів своєї команди.. .

От були в нас 2004 року два демократичні табори, очолювані Ющенком і Тимошенко. Перший став Президентом. Юлія Володимирівна справді йому дуже допомагала в кампанії і стала прем'єром. А що після того сталося з Віктором Ющенком? А вона мусила б мати до нього повагу як до Президента. Вважаю його провиною те, що він таки не зумів поставити її на місце.

-- Чи правда, що вперше вони посварилися після скандалу із сином Президента -- коли ЗМІ отримали від анонімних джерел знімки про порушення правил дорожнього руху Андрієм Ющенком у супердорогому авто, не зареєстрованому в Україні, інформацію про золотий телефон «Vertu», подарований йому оточенням глави держави, та інші елементи надмір розкішного життя?

-- Я не знаю, чи справді то вона організувала цей скандал, як підозрював Президент. Але, знаючи членів команди Юлії Володимирівни... Скажу більше: хіба в тому оточенні є українці? Та нема там українців!

-- Як це?

-- Ну, є.. . люди інших національностей. На цих обличчях написано, якої національності люди оточують Юлію Володимирівну.

Виходячи з їхніх особистих якостей, я цілком допускаю, що так воно і було. Ми нині багато критикуємо Віктора Ющенка, та все ж це Президент, який відстоював українську ідею, культуру, історію, мову. Що було не до вподоби багатьом й у команді самого Ющенка, і в команді Тимошенко.

-- До вас, в обласну організацію, мабуть, надходили директиви, як провадити агітаційну роботу. Чи містили вони вимоги щодо боротьби проти Ющенка, розробляли з цією метою якісь кампанії?

-- Були команди висвітлювати його неправильні кроки, зради тощо.

-- А ви завжди погоджувалися з директивами центру?

-- Не завжди. Якщо методи нечесні й несправедливі...

Читати повністю http://www.expres.ua/main/2010/06/18/37972
14

Коментарі

111.03.11, 07:40

капитан, я пpишел попpощаться
с тобой и твоим коpаблем
я спускался в тpюм
я беседовал там
с г-ном Начальником Кpыс
кpысы сходят на беpег в ближайшем поpту
в надежде спастись

    211.03.11, 08:23Відповідь на 1 від Arigato

    Паша! Про любов у вас значно краще виходить!
    Пишіть про кохання, політика - це не Ваше!

      311.03.11, 08:27

      заклюють.......

        411.03.11, 08:35Відповідь на 2 від Julia Taneta

        и то верно девушку любить надо,а не политику

          511.03.11, 08:36Відповідь на 4 від Arigato

          в политике грязь одна и крысы

            611.03.11, 08:38Відповідь на 3 від Люстерко

            Як казала моя мудра прабабуся:
            - Якщо я від баби Параски на іншому боці села, то хай вона мене там хоч заплює, хоч ногами запиняє... Бог їй суддя!

              711.03.11, 08:41Відповідь на 5 від Arigato

              Юлія Володимирівна "в акурат" в рік криси народилася!
              Так що повністю Вас підтримую!!!

                811.03.11, 08:43Відповідь на 6 від Julia Taneta

                Як казала моя мудра прабабуся:
                - Якщо я від баби Параски на іншому боці села, то хай вона мене там хоч заплює, хоч ногами запиняє... Бог їй суддя!
                Та й справді, тут кожен може казати що знає, ніхто ж не викупив ексклюзивне право на правду.

                  911.03.11, 09:31Відповідь на 7 від Julia Taneta

                  не знал

                    1011.03.11, 09:41Відповідь на 9 від Arigato

                    http://blog.i.ua/community/662/377905/
                    Тоді почитайте, якщо цікаво!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна