хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

За що я люблю Україну?

Траплялося,  що  я  мріяв  жити  в  Японії,  Греції,  Китаї,  Австралії,  Америці…  і  ці  бажання  були  настільки  сильні,  що  я  ненавидів  долю,  яка  визначила  Україну  як  мою  Батьківщину!  Та  я  задумався,  чи  є  на  світі  ще  одна  така  країна:  бідна  і  багата  водночас,  красива  та  брудна,  велика  і  несміла…
           Чарівні  краєвиди,  безмежні  поля,  багата  земля,  чисті  ріки,  -  це  все  –  моя  Україна.    А  щирість  та  доброта  моїх  співвітчизників  відомі  далеко  за  її  межами.  
           Чи  можна  не  любити  країну,  в  якій  народився  я,  мій  брат, сестричка, батьки,  друзі?  Як  не  любити  нашу  пісню,  танок,  мелодію  осіннього  лісу,  зимову  завірюху,  весняні  переспіви  та  медові  пахощі  літа.  Я  люблю  її  за   очі кохані,  за  усмішку  сонечка,  за  купола  Києво-Печерської  Лаври,  за  Хрещатик  у  Києві  та  Сумську  в  Харкові,  за  відпочинок  в  Криму  та  Карпатах,  за  привітні  гостини  у  Львові  та  Гоголівські  вечори  в  Диканці,  за  Шевченка-поета  та  Шевченка-футболіста,  за  мрію,  за  щастя,  за  мир  та  розуміння.  Я  кохаю  палко,  без  міри  ,  мову  вкраїнську  мою.  
           Не  даремно  птахи  з  теплих  країв  повертаються  до  України,  соловей  дарує  свої  пісні,  лебеді  –  вірність,  а  голуби  –  надію  на  майбутнє.  
           Не  знаю,  чи  думали  ви,  що  буде,  коли  покинете  Україну.  Я  думав  і  не  раз.  Думав,  що  зможу,  що  хочу  та  мрію.  Але  все  не  так.  Я,  мов  калина,  яку  пересаджують  з  місця  на  місце,  приймуся,  буду  рости,  але  мій  цвіт,  мій  аромат  не  буде  такий  яскравий,  не  такий  рідний.
17

Коментарі

Гість: RealSam

16.03.11, 18:29

Цілком підтримую, думаю сюди варто добавити це - http://music.i.ua/user/1081733/29674/ (Сам собі країна).

    26.03.11, 18:36

    Красно сказано.
    Хоча, з іншої сторони, приблизно таке саме можна почути від представників мало не всіх країн, тільки художній опис включатиме свої красоти.

      36.03.11, 18:40

      Я люблю.За всё.
      Но, конечно больше-за людей и за пейзажи.

        46.03.11, 18:40

        та да приятно черт возьми сесть за бандуру (ну или кобзу с трембитами, кого шо прет, если вообще знаете шо то) де нить на крещатики на тротуаре между порше каеном и ленд круизером занюхать смрад риднаго крещатика пасматрев на небоскребы возле купалов лавры и всповнив цены в крыму на видпачинак, заголосить про маслянистые пятна днепра и последнюю игру шевченка футболиста через слово вспоминая "зарубежную литературу во главе с гоголем"....

          анонім

          56.03.11, 18:43Відповідь на 3 від Мари_НКа

          а люди то паскудні у нас, в основній кацапуючій масі

            Гість: Malef(banned)

            66.03.11, 18:44

            Я люблю свою страну и ненавижу государство(с)

            "бідна і багата водночас, красива та брудна, велика і несміла…"
            вот это и роднит Украину со странами 3го мира и это обидно черт побери

              76.03.11, 18:57

              каждый кулик своё болото хвалит

                86.03.11, 19:02Відповідь на 5 від анонім

                а люди то паскудні у нас, в основній кацапуючій масі злым не нада быть просто.

                  96.03.11, 19:04


                  Камінь на місці обростає !!!
                  Не сновигайте мов те перекотиполе .
                  Любіть свій край !!!

                    106.03.11, 19:07Відповідь на 5 від анонім

                    а люди то паскудні у нас, в основній кацапуючій масіВраньё.Нормальные люди.Несчастных много-это да.Затурканых много.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна