Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

"23 фєвраля - дєнь настаящiх мущщiн"?

23

Коментарі

Гість: Wehrwolf)

123.02.11, 00:03

    223.02.11, 00:37

    більшість населення України успадкувала звичку відмічати цей день як чоловіче свято ще за радянських часів, а дійсне історичне підгрунтя цього свята ніколи нікого не цікавило.
    Мені здаються, що не треба намагатися втручатися в цю звичку людей, яка існуватиме доки, поки житумить ті люди, у яких значна частина їхнього життя пов"язана із СРСР.
    Не треба вишукувати провокативні питання, які роз"єднують наш народ. Наразі у нас є єдина головна проблема, заради усунення якої треба відкласти всі ідеологічні питання до кращих часів.

      анонім

      323.02.11, 01:03

        423.02.11, 01:36

        Супер!
        Я перша!!!
        А ось тепер - із СВЯТОМ, друже!

          Гість: KREILIS

          523.02.11, 08:16

            623.02.11, 09:01

            Сделать это ГАВНО могло только настоящее нацистское педрило...
            Свастику себе на лоб наколи, чтоб лучше было видно хероя...

              723.02.11, 09:29Відповідь на 6 від igortur

              Сделать это ГАВНО могло только настоящее нацистское педрило...
              Свастику себе на лоб наколи, чтоб лучше было видно хероя...
              О, п0цреот-детектед Быдло-мальчек зашёл и нагадил у меня в гостевой: "Уебок нацистский", написал Как мило
              Сосунок, ну вопервых я ни нацистов ни совковое дерьмо не перевариваю. Во вторых, прежде чем срать в каментах и гостевой, подумай - а ст0ит ли?..

                823.02.11, 09:32Відповідь на 2 від viktor67

                більшість населення України успадкувала звичку відмічати цей день як чоловіче свято ще за радянських часів...
                Не треба вишукувати провокативні питання, які роз"єднують наш народ. Наразі у нас є єдина головна проблема, заради усунення якої треба відкласти всі ідеологічні питання до кращих часів.
                Со всем уважением, но не соглашусь...
                Чтобы добиться изменений в стране, для начала нужно добиться изменений в головах...
                Покуда жива рабская совковая ментальность, всё пост-советское пространство будет существовать и тонуть в собственном говне...
                Нравится?!?
                Ну отмечайте и дальше совковые празднечки...

                А у нас в Испании национальными праздниками являются цветочные сиесты и карнавалы...

                  1023.02.11, 10:43

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    3
                    попередня
                    наступна