Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Чи залишилось у нас щось людське?

Зайшла на сайт "Радіо Свобода" і наштовхнулась на статтю "Дитячий будинок у Торезі..." Жах! І ми можемо себе називати людьми, коли поряд відбуваються такі речі? 12 дітей у цьому будинку помирають від голоду щорічно. А ті люди, що працюють там, у них що, серце не болить спостерігати за цим? Чи їх відбирають спеціально за шкалою "черствості душі"? Не розумію, чому прокуратура цим не зацікавилась? Чи вони кримінальні справи порушують тільки проти своїх політичних опонентів? А діти їх не турбують? 
20

Коментарі

Гість: Тираъ

110.02.11, 09:26

Я вам отвечу, попробую. Я работаю в сфере, связанной с благотворительностью. Так вот, большинство директоров интернатов и детских домов отказываються от помощи. Вот так. Не пускают ни волоньтёров, чтобы они за детьми могли присмотреть, или за больными. И так далее. Воруют, у детей. А сотрудничество с благотворительными фондами, это отчётность финансовая. Понимаете? Конечно, беззаговорочно директоров и завхозов нужно менять в таких установах.

    Гість: ХУДОЖНИК+

    210.02.11, 09:32

    лишилось..створюйте робочу групу, організовуйте людей, піднімайте питання..соплі тут не поможуть в інтеренеті..знаєте місце знаходження будинку, їдьте дізнавайтесь ситуацію..вимагайте вирішення питання..пишіть заяви, позови..дійте..а то виходить питання ви задали таке: "там дітки вмирають, оце я вам повідомила" до форумчан з того регіону зверніться, нехай свій патріотизм проявлять...бізнесмени успішні, їх задійте

      Гість: ХУДОЖНИК+

      310.02.11, 09:33Відповідь на 1 від Гість: Тираъ

      розкажи як це зробити людям..оце замість горлопанити на майданах нехай патріотизм проявлять діями реальними

        Гість: Тираъ

        410.02.11, 09:38Відповідь на 3 від Гість: ХУДОЖНИК+

        Хм... прокуратура, если есть факты, и другие органы подобные ей. В принципе, я не знаю, как действовать. Лично именно таким не занималась. Министерство здравоохранения, надо тормошить. но это надо специально заняться, мониторить, добывать информацию, организовывать "группу поддержки".

          510.02.11, 09:40Відповідь на 3 від Гість: ХУДОЖНИК+

          А з вас, як не з патріота, вся соціальна відповідаальність знята?

            Гість: ХУДОЖНИК+

            610.02.11, 09:44Відповідь на 5 від Fred Perry

            чекав я такого питання..не знята, та я не сильний в організаційних здібностях, і не юрист і не силовик..люди більш соціально активних професій спроможні організувати все це діло..коли фахівець скаже як діяти я поможу..а горлопанити не буду

              Гість: ХУДОЖНИК+

              710.02.11, 09:45Відповідь на 5 від Fred Perry

              ви власну думку висловіть ; )

                Гість: ХУДОЖНИК+

                810.02.11, 09:47Відповідь на 4 від Гість: Тираъ

                хто повинен цим зайнятись? відразу всі порозбігались, правда? оце весь український патріотизм мальований!

                  910.02.11, 09:52Відповідь на 7 від Гість: ХУДОЖНИК+

                  Так не всі ж горлопанять. На моїй Волині обкрадені керівництвом дитячих будинків ще не вмирають, та бідують не гірше. Ця проблема має вирішуватись на місцях, та без влади, що акцентуватиме увагу на тім питанні, наші розмови - демагогія!

                    Гість: ХУДОЖНИК+

                    1010.02.11, 09:57Відповідь на 9 від Fred Perry

                    так я в першому коментарі і написав..знаю я ситуацію дитбудинків на волині, роблю один соціальний проект..діти принаймні мають шо їсти..проблем багато..але коли вже абсурд твориться, коли помирають навіть, тут необхідна соціальна підтримка самих людей а не чекати на "бозю державу"..там що людей немає в тому регіоні чи як? чи всі так зазомбовані що нема коли дупу відірвать від компютерного столу

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна