хочу сюда!
 

Тетяна

38 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 30-57 лет

Поляки атакують акцію по вшануванню Степана Бандери

"Бандера - наш герой!" - так називається акція Спільноти патріотів України "Україна понад усе!" по вшануванню пам'яті ОУН(б) Степана Бандери в мережі Інтернет.

Спільнота запропонувала українським користувачам Інтернету відзначити чергову річницю від дня народження Степана Бандери встановленням 1 січня 2011 року основним фото на своїх сайтах зображення С.Бандери.

Новина про проведення акції облетіла Інтернетом і отримала ряд відгуків. Негативно вона була зустрінута громадянами Польщі на сторінці Спільноти, яка знаходиться у мережі Facebook. Образливі написи, різноманітні фото- та відеоматеріали посипалися на стіну відгуків. Адміністрація Спільноти попередила поляків про закриття стіни відгуків, якщо останні не припинять образливу атаку сторінки.

УПУ.
45

Комментарии

Гость: Эхинопс

15.12.10, 13:13

Поляки молодцы!

  Гость: lubomir

  25.12.10, 13:30

  Почему то мне кажется что жители поляндии в чем то правы.

   аноним

   35.12.10, 13:58

   падлюки знову роздувають давно минулу кривду

    45.12.10, 14:28

    Чомусь мені здається, що полякам потрібно в цій ситуації просто помовчати. Якщо українці будуть згадувати їм пацифікації, міністра Пєрацькєго, нищення яким всього русинського зміг зупинити лише теракт, операцію "Вахляр", виселення лемків і т.п., то знову вийде міжнародний конфлікт. Біда в тому, що вони і досі вважають нашу землю своєю власністю. Потрібно повсякчас нагадувати шановним сусідам, що кожен має глядіти власної садиби.

     55.12.10, 14:34Ответ на 4 от nolofinve

     Біда в тому, що вони і досі вважають нашу землю своєю власністю. Мало їм...

      65.12.10, 15:57Ответ на 4 от nolofinve

      Чомусь мені здається, що полякам потрібно в цій ситуації просто помовчати. Якщо українці будуть згадувати їм пацифікації, міністра Пєрацькєго, нищення яким всього русинського зміг зупинити лише теракт, операцію "Вахляр", виселення лемків і т.п., то знову вийде міжнародний конфлікт. Біда в тому, що вони і досі вважають нашу землю своєю власністю. Потрібно повсякчас нагадувати шановним сусідам, що кожен має глядіти власної садиби.До цього можна ще додати Люблинську унію (1569). Я вже не кажу про весь період існування шляхти на українських землях.

       75.12.10, 19:55Ответ на 6 от блогер

       Сусіди ж у нас, однак... Що з заходу, що зі сходу.

        аноним

        86.12.10, 08:58

        Поляки поводять себе так, зокрема, і завдяки ПеРдунівській владі. Якби наша держава відстоювала власне право на свою історію, полякам прийшлося б з цим змиритися. А так, вони хочуть за наш рахунок додати до свого самоствердження. Адже визнання Бандери героєм виправдовує його боротьбу з польською окупацією Західних земель. А значить є звинуваченням Польщі в цій окупаці. А кому хочеться зайвий раз визнавати себе виним?

         аноним

         96.12.10, 11:41

         Мабуть хочут ще один поділ своєї держави,історія їх не навчила...

          106.12.10, 12:59Ответ на 7 от nolofinve

          Сусіди ж у нас, однак... Що з заходу, що зі сходу.це точно

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           13
           предыдущая
           следующая