Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Це всього лиш розрозігрів публіки перед.................

Публікації WikiLeaks починають впливати на хід подій в світі.

Хоч поки ще нічого справді серйозного опубліковано не було.

Наші заангажовані телеканали вже присвятили публікаціям WikiLeaks більше часу ніж майданним пристрастям.

Світові лідери в тій чи іншій формі заявляють, що вони, мовляв, не будуть зважати в офіційних відносинах на такі публікації. ХА-ХА-ХА..

Президент США Обама навіть несподівано відвідав таку гарячу точку як Афганістан, і ніби лише для того, щоб там всіх заспокоїти після публікацій WikiLeaks. Але йому, правда, не дали можливості особисто "заспокоїти" президента Афганістана "параноїка та слабку людину, не знайому з основами побудови держави".

Цікаво, хто наступний приїде заспокоювати діючого президента України?? Він, як не параноїк, літає тепер на чи не найдорожчому гелікоптері. (Ющенка мабуть би з'їли разом з вуликами за таке). А його партія дуже грамотно розбудовує державу.

Але це все фігня, бо нас усіх очевидно розігрівають перед якимись дуже стресовими подіями. Перед тими подіями всі ці компромати здадуться дитячим лепетом. І заодно нашу виніжену психіку підготовлюють до інформаційних катарсисів.

Але у всіх одне запитання: хто ж може володіти таким "компроматом" і в такій кількості??

Тут дозволю собі навести окремі цитати з так званого "выступления Мильтона Вильяма Купера на международном заседании МУФОН 2 июля 1989 года в Лас-Вегасе, штат Невада"

"Секретным приказом от 4 ноября 1952 года Президент Трумэн создал суперсекретное Агентство Национальной Безопасности National Security Agency (NSA). Главная задача АНБ состояла в том, чтобы расшифровать язык инопланетян и начать общение с ними. Второй задачей было прослушивание и анализ всех видов сообщений дома и за рубежом, исходящих из электронных приборов с целью сбора секретной информации, как земной, так космической.

Третьей задачей – содержать в строжайшей тайне и не допускать распространения информации о присутствии инопланетян на Земле."

Думаю, що за прикладом Штатів подібні Агентства було створено і в інших країнах..

Але WikiLeaks обіцяло і документи про НЛО..

21

Коментарі

14.12.10, 10:25

так, піля таких публікацій слід очікувати справжньої бомби

    24.12.10, 10:34Відповідь на 1 від Oll@

    піпець... у мене ця публікація "самовидалилась" і я її не міг знайти і відредагувати..
    копію зберіг і думав опублікувати пізніше.. приколи..

      34.12.10, 10:41

      це вже витівки НЛО

        44.12.10, 10:52Відповідь на 3 від Oll@

        спишемо на космічний глюк

          54.12.10, 10:57Відповідь на 4 від LeoLine

          ага, так буде простіше

            64.12.10, 13:19

            А може за допомогою WikiLeaks, хтось вырышив трошечки підзаробити. Адже поки нічого по-справжньому "вибухового" не опубліковано, лише плітки, звіти дипломатів, які самі по-собі лише листи, а не доки з печатками?

              74.12.10, 16:07

              Що б там хто не казав, але ж у сучасному світі навіть найменша подія безслідно не минає. Так що чекаємо продовження... +

                84.12.10, 18:48

                поживем-посмотрим..как оно будет

                  95.12.10, 13:14

                  вот и я думаю, что будет ещё интереснее

                    105.12.10, 17:03

                    Почитайте наприклад, наступні речі:

                    http://key999.ru/text/keel/00.htm
                    http://igumen-n.logoslovo.ru/book.php?page=0

                    ІМХО, треба отримати певні теоретичні уявлення й потім перестати проявляти сильний інтерес.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна