хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

У День Свободи - на Майдан проти КАТ'у. 22.11.10, 10:00

Повідомлення Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу щодо найближчих акцій з метою недопущення прийняття податкового кодексу

18.11.2010 р.

Шановні колеги,

21 листопада відбудеться позачергова Асамблея лідерів громадських організацій малого та середнього бізнесу у Києві. Асоціації бізнесу, що бажають розпочати співпрацю з Асамблеєю, можуть отримати вичерпну інформацію про захід, надіславши свої дані на E-mail: [email protected] , [email protected] або за телефонами: 095-3578739, 067-3891937.

Адреса проведення: Київ, НДІ, Конференц-зал "Панорама", пр-т Червонозоряний, 51 (Метро Шулявська), реєстрація з 9-30, початок о 10-00. Проїзд див.

22 листопада Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу, громадянський рух «Відсіч» та партнерські організації проводять мітинг на Майдані Незалежності, що розпочнеться о 10.00.

Планується вручення вимог Президенту України щодо накладення вето на проект податкового кодексу, прийняття звернення до ПАРЕ, МВФ.

Ми наголошуємо на аполітичності нашого руху. Кожна дія влади викликатиме з нашого боку лише потужнішу протидію та ще більшу згуртованість наших рядів.

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу

"Майдан".
6

Коментарі

120.11.10, 18:07

ну-ну. бачив я вашу згуртованість... пару тисяч під ВР, а всі інші продовжували працювати!
ВИ МОЖЕТЕ ХОЧА Б НА ОДИН ДЕНЬ ЗУПИНИТИ ВЕСЬ МАЛИЙ БІЗНЕС у Києві??? На один день!

    220.11.10, 18:09Відповідь на 1 від Plast

    а що ти робив в цей час?

      320.11.10, 18:14

      працював на не державну іноземну компанію... але готовий приєднатись до підприємців коли побачу, що це їм (саме їм) потрібно. не знаю як у Полтаві, та в Києві цього не помітив. на жаль...