хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

1709 року поголовне винищено населення та зруйнуваний Батурин

10 листопада 1709 р. за наказом Петра І поголовне винищено населення та зруйнований Батурин.

2 листопада 1708 р. московські війська під командуванням Олександра Меншикова захопили Батурин, вщент зруйнували оборонний замок і саме місто. Історик Сергій Павленко у монографії "Загибель Батурина" зазначає, що жертвами погрому Батурина стали 6-7,5 тисяч мирних громадян і 5-6,5 тисяч військовиків - сердюків і козаків (разом 11-14 тисяч загиблих). Керівників оборони Батурина (у тому числі полковника Дмитра Чечеля) вивезли до Глухова, де катували і стратили. Решту оборонців, за твердженням автора «Історії русів», розіп'яли на хрестах, встановлених на плотах, і пустили за течією ріки Сейм.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Батурин

а ось я розповідає про це російськомовна Вікіпедія:

...Только измена одного казацкого полковника помогла Меньшикову захватить цитадель. Ворвавшись в Батурин, русские войска овладели гетманской казной, артиллерией, продовольственными припасами и совершили неслыханную резню, уничтожив не только защитников города, но и все гражданское население с грудными детьми включительно. Сама резня, как показали раскопки, которые ведутся сейчас в Батурине, была возле гетманского дворца и домов казацкой старшины. Город был разрушен, в том числе все церкви и монастыри. В официальных документах Кабинета Министров Украины эти события называются «Батуринская трагедия». Гетманская резиденция в том же году была перенесена в Глухов.

Від себе я добавити хочу наступне:

Винищити все цивільне населення міста Батурина разом з грудними дітьми, а тут проживало біля 20 тис. жителів, могла лише войовнича банда гомосєків. Не дарма таке Перто І доручив Меншикову... І про яке православ'я може йти мова, коли ці банди руйнували церкви та монастирі... Історично правителі Московії по самі гланди в крові.. Історики прекрасно про це знають..  

24

Коментарі

110.11.10, 09:28

І , як ДУЖЕ часто, зрада... ЩО вона дає зрадникові?

    Гість: lkjmn

    210.11.10, 10:05

    В кращих традиціях монголо-татар.

      310.11.10, 10:09Відповідь на 1 від претендент

      Про ціну зради..
      Коли у 1672 році Кам'янець-Подільський здали туркам, там було два "зрадники", то місто не зазнало винищення. А офіційна статистика сповіщає, що за більш як 20 років поневолення з Поділля було забрано в яничари біля 800 дітей..

        410.11.10, 10:11Відповідь на 2 від Гість: lkjmn

        в традиціях банд гомосєків..

          Гість: lkjmn

          510.11.10, 10:15Відповідь на 4 від LeoLine

          в традиціях банд гомосєків..Не варто злитися. Це події минулого. Їх треба пам'ятати і робити висновки.

            610.11.10, 10:24Відповідь на 5 від Гість: lkjmn

            негативне забарвлення лексики - це не признак моєї злості..
            історики з не зовсім зрозумілих, як на мене, міркувань пом'якшують історичну правду..
            бандити завжди були бандитами, а воїни - воїнами..
            а щодо гомосеків, то таке спеціально практикувалось й практикується досі.

              Гість: lkjmn

              710.11.10, 10:37Відповідь на 6 від LeoLine

              А-а-а-а!
              Мотивація істориків - зрозуміла. З Петра, його коханок і коханців, совкові історіокрути ліпили ікону.

                Гість: Vavit

                810.11.10, 16:32

                московщина завжди була ворогом України № 1.

                  910.11.10, 21:28

                  "...що за більш як 20 років поневолення з Поділля було забрано в яничари біля 800 дітей..."
                  И неудивительно, отбирали самых крепких. Янычары это же гвардия.
                  А рабов взяли намного больше. Рабам не приходилось выстаивать очереди в посольстве, платить за проезд.

                    1010.11.10, 22:28

                    Ще один доказ тому, що дикун не може бути воїном, а тільки озброєним звіром.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна