Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Пам'яті кінотеатра імені Олександра Довженка

Тільки-но на каналі "Культура" подивилась кадри знищення цим літом кінотеатру імені Довженка...

Це повна версія фільму кінорежисера, сценариста Юрія Іванова «Пам’яті кінотеатру ім. Олександра Довженка».

Прем’єра скороченої версії стрічки відбулася 24 жовтня в київському Будинку кіно. Повну ж версію фільму про те, як влітку цього року поспіхом, у дві зміни, відбулося знищення першого кінозалу Києва - показали сьогодні. 

Знищення кінотеатру відбувалося не один рік: певний час залишене напризволяще приміщення орендував нічний клуб «Шамбала», потім з’явився надпис, що кінотеатр перебуває на реконструкції (!!!!!!!!!!!), а вже тепер на місці зруйнованого кінотеатру планують збудувати ще один розважально-торгівельний комплекс — про все це розповідають герої фільму «Пам’яті кінотеатру ім. Олександра Довженка».

 http://www.day.kiev.ua/315015 

...бо комусь закортіло побудувати тут прибутковий черговий торгівельно-розважальний центр...

А ім'я ж Одександра Довженка відоме у світі... А тут - сплюндрували...

Чого заслуговують ті, хто робить таке з нашим містом, з нашою культурою, з нашим спадком?

 


14%, 3 голоси

23%, 5 голосів

55%, 12 голосів

9%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
14

Коментарі

14.11.10, 08:12

У нас в Харькове тоже есть кинотеатр им. Довженка

    анонім

    24.11.10, 15:28

    а в нас величезний кінотеатр "Україна" перебудували в секонд-хенд ще за першого пришестя яничарів

      анонім

      34.11.10, 15:29

      а в кінотеатрі Довженка - нічний клуб

        44.11.10, 16:55

        Можна не користатися спорудами, які зведено на місці парків та історичних будівель. Тобто не ходити в їхні магазини тощо. Я так і роблю -- мої гривеньки не крапають їм до кишень.

          Гість: Возрожденная

          512.11.10, 07:23

          Самі руйнуємо нашу культуру. Кінотеатр - це наша історія, память. На його місці збудувати розважальний центр!!!!