хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

ЇХНІЙ президент...

У символіці Віктора Януковича, котрий "наш президент" та прапорі держави Ізраїль однакова кольорова гамма - синій і білий кольори.

Це збіг чи він таки ЇХНІЙ президент???




17

Коментарі

Гість: Бридж

16.10.10, 09:00

а фиг их знает. вообще кольорових гам не так уж и много, поэтому символику любой партии можно по цвету связать с каким-нибудь зимбабве
хоть не люблю яныка, но тут уж ты придрался так придрался

    26.10.10, 09:57

    " чи він таки ЇХНІЙ президент"

    Чи Падлюка_I_UA уже полностью дошел до маразмов

      Гість: Ром@н_Сергеич

      36.10.10, 10:25

      Да и у БЮТа цвета символики такие как и на флагах Индонезии и Польши.

        Гість: Рейчел Брайс

        46.10.10, 10:52Відповідь на 2 від CKB

        " чи він таки ЇХНІЙ президент"

        Чи Падлюка_I_UA уже полностью дошел до маразмов
        ага...маразм достиг точки абсолюта

          56.10.10, 10:54Відповідь на 4 від Гість: Рейчел Брайс

          абсолютаЭто водка такая. Я так и знал, что он алкоголик
          "Алкоголики - это наш профиль" (с)

            Гість: Рейчел Брайс

            66.10.10, 10:58Відповідь на 5 від CKB

            абсолютаЭто водка такая. Я так и знал, что он алкоголик
            "Алкоголики - это наш профиль" (с)
            хотя вообщет мы многапрохфильные,ага

              анонім

              76.10.10, 12:11Відповідь на 3 від Гість: Ром@н_Сергеич

              Да и у БЮТа цвета символики такие как и на флагах Индонезии и Польши.але БЮТ ніяким чином до Індонезії не приліпиш, а в ПР в основному жиди, ну ще татари і москалі...

                Гість: Ром@н_Сергеич

                86.10.10, 12:17Відповідь на 7 від анонім

                Да и у БЮТа цвета символики такие как и на флагах Индонезии и Польши.але БЮТ ніяким чином до Індонезії не приліпиш, а в ПР в основному жиди, ну ще татари і москалі...И кто там жид? Я тебе в любой партии могу знаешь сколько жидов понаходить.
                Вот тебе главный еврей БЮТа http://photo.i.ua/user/2703390/194953/5616172/

                  анонім

                  96.10.10, 12:29Відповідь на 8 від Гість: Ром@н_Сергеич

                  Да и у БЮТа цвета символики такие как и на флагах Индонезии и Польши.але БЮТ ніяким чином до Індонезії не приліпиш, а в ПР в основному жиди, ну ще татари і москалі...И кто там жид?жартуєш? та кожен другий в списку, це як мінімум, а в українських областях - так процентів 70, і взагалі в ПР майже виключно національні меншини, в тому числі татари Яник і Ахмет, а далі кого не візьми: Герман, Табачник, Колєсніков, Чєчєт, хАзар...

                    Гість: Ром@н_Сергеич

                    106.10.10, 12:31Відповідь на 9 від анонім

                    Да и у БЮТа цвета символики такие как и на флагах Индонезии и Польши.але БЮТ ніяким чином до Індонезії не приліпиш, а в ПР в основному жиди, ну ще татари і москалі...И кто там жид?жартуєш? та кожен другий в списку, це як мінімум, а в українських областях - так процентів 70, і взагалі в ПР майже виключно національні меншини, в тому числі татари Яник і Ахмет, а далі кого не візьми: Герман, Табачник, Колєсніков, Чєчєт, хАзар...Зайди на сайт ВР. Посмотри состав всех партий.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна