Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

98 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Коментарі

128.07.10, 03:04

Розумієш, друже, треба створити всі умови, щоб етнічне українське населення не забувало свою культуру, не русифікувалось остаточно.
Але про Кубань краще забути, вона не буде українською, та й не треба. Зато ми російський Крим окупували

Так, Крим етнічно російський, там росіян значно більше, крім того, немало радикальних проросійських поглядів. Тож давай міркувати так: ми просто обмінялися территоріями. Росія забрала Кубань, а подарувала Крим

    228.07.10, 09:24Відповідь на 1 від Yanagi Nagi

    Скоро і Крим назад забере.

      328.07.10, 09:40Відповідь на 1 від Yanagi Nagi

      Кубанці себе росіянами не вважають, наскільки я знаю. Вони - козаки.

        428.07.10, 09:50Відповідь на 2 від Nech sa paci

        Скоро і Крим назад забере.
        Не забере.
        Але щоб кримчани не хотіли піти геть з України, не треба їх насильно українізовувати, примушувати розмовляти українською, яка їм не рідна. Не треба проводити антиросійську політику, бо там люди люблять Росію.
        Якщо до влади в Україні прийде Тягнибок чи ще якийсь націоналіст, то 100% Крим покине Україну. І я іх зрозумію.

          528.07.10, 10:58Відповідь на 1 від Yanagi Nagi

          Перепис 1666-го року засвідчив про мешкання в Криму 920.000 українців - більше ніж татар.

            628.07.10, 11:09Відповідь на 5 від Independence

              Гість: tralik

              728.07.10, 11:18Відповідь на 4 від Yanagi Nagi

              Скоро і Крим назад забере.Не забере.
              Але щоб кримчани не хотіли піти геть з України, не треба їх насильно українізовувати, примушувати розмовляти українською, яка їм не рідна. Не треба проводити антиросійську політику, бо там люди люблять Росію.
              Якщо до влади в Україні прийде Тягнибок чи ще якийсь націоналіст, то 100% Крим покине Україну. І я іх зрозумію.
              націоналіст повинен бути поміркованим. Згадайте слова С.Бандери:
              "ставлення до не-українців:
              - побратимське - до тих, хто разом з нами бореться за УССД;
              - толерантне - до тих, хто позитивно ставиться до нашої боротьби за УССД;
              - вороже - до тих, хто протидіє національному відродженю і державотвореню."
              А тягнивбок - це не націоналіст. Хто не вірить - нехай гляне, як рябіє свастиками свободівський форум

                828.07.10, 11:24Відповідь на 7 від Гість: tralik

                Десь погоджусь - найкращим націоналістом був Чорновіл. Його навіть на Сході України сприймали позитивно!
                Однак якщо завтра буде вибір між Тягнибоком і Януковичем - без роздумів виберу Тягнибока.

                  928.07.10, 12:55

                  Вообще во время революции (гражданской войны) 1918-1920 годов на Кубани уже существовала Рада, в которую депутаты выбирались путем голосованием (демократия уже была ). И абсолютное большинство депутатов да и всей политической верхушки Кубыни тех времен были проукраинскими, они не видели другой альтернативы как присоединитьтся к УНР, к Петлюре.
                  И только усилиями Деникина, в том числе силой, придавили украинские "самостийницкие" партии (некоторых повесили, расстреляли) и заставили воевать за неделимую Россию

                    1028.07.10, 13:09Відповідь на 5 від Independence

                    Перепис 1666-го року засвідчив про мешкання в Криму 920.000 українців - більше ніж татар. Звідки в 1666 році міг бути такий перепис?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна