хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Даєш україномовний Twitter: пишемо проект звернення!



Як ми і обіцяли раніше, ми зробили проект листа-звернення до власників сайту www.twitter.com з проханням українізувати меню відомого сайту.

Пропонуємо Вашій увазі текст листа:

"Шановна команда Twitter.com!

Звертаємось до Вас з ініціативою введення україномовної версії сайту. Переконані, що це дозволить мережі мікроблогів "Твіттер" значно поширити свою аудиторію, адже український сегмент користувачів інтернету активно розвивається. За даними bigmir)net у березні 2010 року розмір української аудиторії становив 24,5 млн. користувачів, що є 54% від розміру всього населення країни.

Наразі, за різними оцінками, Твіттером користуються від 20 до 100 тис. українців. Створення україномовної версії сайту полегшить процес користування багатьом з них, а також дозволить збільшити темпи залучення до мережі нових користувачів.

Зазначимо, що такі компанії, як Google та Facebook, вже давно зробили меню з українською мовою. Сподіваємось на Вашу підтримку та просимо повідомити про результати розгляду нашої пропозиції."

Якщо ви бажаєте допомогти з написанням або перекладом листа, пишіть на скриньку upu.admin[собака]gmail.com

"Україна понад усе!".
23

Коментарі

18.07.10, 12:07

"становив 24,5 млн. користувачів"

От же ж шутники...

    Гість: Джонни K

    28.07.10, 12:11

    Ты б на английском писал они твои иероглифы неразберут абориген

      38.07.10, 12:16Відповідь на 2 від Гість: Джонни K

      Ты б на английском писал они твои иероглифы неразберут аборигенАборіген - це твоє прізвище, поганяло чи національність???

        48.07.10, 12:17Відповідь на 2 від Гість: Джонни K

        Ты б на английском писал они твои иероглифы неразберут аборигенПроект на обговорення зроблений рідною мовою, щоб і такі, як ти зрозуміли. А відісланий лист буде двома мовами.

          Гість: Джонни K

          58.07.10, 12:18Відповідь на 3 від блогер

          Чё ты целоватся лезиш я не по этим делам

            анонім

            68.07.10, 12:31

            "...Наразі, за різними оцінками, Твіттером користуються від 20 до 100 тис. українців..."
            ты забыл дописать - " в Канаде, США и Австралии"

              Гість: Джонни K

              78.07.10, 12:33Відповідь на 4 від блогер

              No anderstand

                88.07.10, 13:02

                Можна написати не так, а так: "Я би користувався вашим твіттером, але мені влом, бо ви не хочете робити укрмову. Най вам буде гірше." Можливо, такі дописи будуть дієвішими.

                P. S. Джонни К, соррі -- я хотів написати як просто коментар, а вийшло як відповідь.

                  99.07.10, 14:30

                  отлично

                    Гість: Elena47

                    1017.07.10, 14:33

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна