Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Запоріжжя - то Україна!

13

Коментарі

анонім

18.04.10, 19:09

все супер, якби не реклама горілки

    Гість: Лагуз

    28.04.10, 19:24

    Доброзичливо і симпатично

      38.04.10, 19:39Відповідь на 1 від анонім

      ну робила не я))) головне - це те що це Україна!!!! а не як примазують до Донецько-Луганського сепаратизму!!!

        48.04.10, 19:40Відповідь на 2 від Гість: Лагуз

        дякую

          59.04.10, 10:28

            69.04.10, 18:22

            за текст плюса, а за горілку вже написали

              анонім

              710.04.10, 00:07

              Так, від України осталась одна назва. Все бутафорія. І ці козаки, виплясують на конях, за якісь додаткові гроші. І ця жіночка, яка розносить горілку (до речі "Хортиця", без сумніву), а за додаткові гроші, Вас буде обслуговувать особисть. І ми з вами бутафорія, вважаєм себе українцями, а прислуговуємся усім, хто заплате більше.

                анонім

                810.04.10, 08:58

                Україна там була до Кет-цвай...потім все було цілеспрямовано знищено....фізично та морально.

                  анонім

                  911.04.10, 00:49Відповідь на 8 від анонім

                  а дійсно, бутафорія, бо якби залишились в Запоріжжі українські козаки, то порубали би комуно-регіоналів на шматки за ідола сталіна

                    анонім

                    1011.04.10, 09:33Відповідь на 9 від анонім

                    Які там нафіг козаки...гени рабства та коров"ячого* пасиву переважають в усьому... Маю там родню, так що знаю не по слухам. Шоб я так жив( )...і це маючи море та ще всякого під боком...про якусь громадську та ін. свідомість годі говорити. Дійсно, виморили там все під корінь. Їх же там зомбонули, що вони не українці, але ж і не расіянє....забули зомбонуть, хто ж вони є...так, тиць-мирлиць. Хапаються за той совок, як за соломинку...вони ж просто БОЯТЬСЯ того що відбувається....Раби бояться СВОБОДИ, вони ж знають, що при цьому залишаться без миски бурди, а що робити з тою свободою - НЕ ЗНАЮТЬ. Це в переважній більшості, і вони нам не вороги. Так, заблудшиє овци.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна