Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Культурна революція знизу та згори. Та хоча б якось.

Задумався я якось про шляхи, якими можна рухати Україну(наївно думати, що вона здатна без нашої допомоги рухатися, - без образ) Потрібні ідея, стратегія, план. І ось про одну з цих ідей я хочу розповісти, а ще на додаток оцінити(дуже поверхово) інші.
Цю ідею я називаю культурною революцією(з Китаєм тільки аналогії не проводьте, я не це маю на увазі).
Тепер, навіть ще до самої суті розглянемо важливий момент: ця революція може бути згори, а може бути знизу.
Не знаю щодо тих, хто буде читати цю нотатку, але я особисто не відчуваю себе "згори". Спеціально, для тих у кого це словосполучення викликає якісь аналогії, пояснюю: якщо людині щось дуже не подобається, а вона ніяк не може на це вплинути, то це майже теж саме, що бути імпотентом, тільки громадянським, політичним.
Ось я визначився зі своїм положенням(ну і з вашим - ви ж не "суддя" і не "слуга народний", сподіваюся?), тепер давайте подумаємо над тим, які перепони та перешкоди ми зустрінемо на шляху до нашої перемоги. Почнемо з малого і візьмемо як піддослідну групу студентів(еліта ж нації, її майбутнє)
Мале - розмови в бібліотеці Могилянської академії(типу вільна, українська, тралі-валі, бла-бла)
Чи є тут якийсь тиск згори? Ні! Вороги у вигляді злої адміністрації? Ні! Що ж ми маємо? В бібліотеці неможливо навчатися. ВЗАГАЛІ.
Ось так я і починаю розуміти, що без мене особисто ніх..я(вибачте) не зміниться. Ось всі ті знання та гонор, що мають студенти не дають їм вирішити цю проблеми, чи хіба її усвідомити. Ось тут і захована проблема: українці в багатьох речах не бачать нічого поганого. Твердження типу: у нас все погано - це просто аксіома та одна з старих українських звичок жалітися. Це просто звична модель спілкування, яка не вимагає якоїсь дії.

Так як культурну революцію потрібно робити згори?(бібліотекар забере читацький)
Знизу?(почати агітацію проти явища, та засуджувати подібні дії - роздати, наприклад, агітки)
Чи просто підходити і давати по мармизі, якій ти вже зробив три рази зауваження?(це ніби знизу - піднятися, взяти владу та застосувати санкції)

Як ви вважаєте, краще?

                           



© Mike911 Рейтинг блогов
11

Коментарі

17.03.10, 21:44

Оу, забув оцінити інші.
Так от все інші без єдності хоча б в базових цінностях - туфта(це так, якщо дуже коротко)

    27.03.10, 21:56

    Нічого не зрозумів. Кому тут по мармизі давати? Крикові за "жаба єпала кунілінґус" чи "Олд Спайс" за все добре?

      37.03.10, 22:01Відповідь на 2 від фон Терджиман

      В нас, мабуть, культурний бар"єр, я вас теж не зрозумів))

        анонім

        47.03.10, 22:58Відповідь на 1 від Mike911

        Жодної революції (швидкої зміни явища) не відбудеться без чіткої організації. Організовуватись потрібно на основі попереднього плану. План формуємо на підставі спільної мети (ідеї). Мету формуємо разом у нашому співтоваристві.
        Для початку пропоную виявляти і нещадно знищувати всіма можливими методами знахабнілих щурів та продажних пацюків. (Гадаю, аналогію зрозуміли, і поряд з вами знайдеться кілька щуроподібних) І пам’ятаємо – на початку було СЛОВО!

          57.03.10, 23:08Відповідь на 4 від анонім

          А... А як же проблема в читальній залі?
          Все таки по мармизі чи газенваген?))

            анонім

            67.03.10, 23:22Відповідь на 5 від Mike911

            Так то ж не щури! То рій мух. Спробуйте через студентське самоуправління провести систему штрафів. Десь, так долярів 100-150 за подібні витівки. І вже через таждень гудітимуть мухи якнайдалі від читальної зали.

              77.03.10, 23:28Відповідь на 6 від анонім

              Мені б ваше "зоологічне" бачення
              Як би тоді було просто і зручно.

              А насправді поки я це питання не вирішу - інші навіть чіпати не буду. Від простого до складного, так би мовити.

                87.03.10, 23:40

                Страшно далеки они от народа (С)

                  анонім

                  98.03.10, 00:01Відповідь на 7 від Mike911

                  Мені б ваше "зоологічне" бачення
                  Як би тоді було просто і зручно.
                  Аналогія для спрощення, це правда. Але відкинувши умовності ясніше видно сутність проблеми і шляхи її вирішення.

                    анонім

                    108.03.10, 00:05Відповідь на 3 від Mike911

                    Скоріше - інтелектуальний

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна