хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

"Бідний" БЮТ збирає гроші.

Як вже раніше повідомляла "Українська Правда"(http://pravda.com.ua) на сайті Юлії Тимошенко за адресою: http://www.tymoshenko.com.ua/contribute.asp пропонується зробити грошовий внесок на підтримку якогось міфічного громадського руху "Я обираю Юлю!". Мало того, форма заповнення передбачає наступну функцію: "Я хочу вносити зазначену суму щомісяця". Також на цьому сайті можна завербуватися в полюцери - забруднювачів інтернету замовленими коментарями, блогами і статтями. Куди підуть зібрані гроші - невідомо. Припускаю, що оплату цих же полюцерів, а може просто комусь у кишеню.

Само собою виникає питання про моральне обличчя БЮТ і особисто Юлії Володимирівни. Жеваго, Фельдман, Веревський, Васадзе - такі бідні бютівці, що їх грошей звісно не вистачить ненажерливій ЮВТ . Простіше обдирати звичайних громадян, які вже смакують всіма "благами" роботи прем*єр-міністра. І до чого це люди, які заробляють собі на життя тяжкою працею, повинні оплачувати виборчу кампанію кандидатки від олігархічного блоку? Якщо Тимошенко так піклується про народ, то нехай за рахунок вищезгаданих мільярдерів встановить доплату бюджетникам, а не навпаки. Також ми дізналися, що фанів ВОНОЇ в інтернеті вкрай мало, якщо їй так потрібні оплачені прихильники. Воістину, Вона - працює!

Stanislove, спеціально для upu.org.ua
12

Коментарі

119.10.09, 19:52

"що їх грошей звісно не вистачить"

Неужели непонятно зачем это сделано?

    219.10.09, 20:36

    Якісь вони всі бідні...
    Гриценко ввів моду
    Як вони піднімуть Україну. коли не мають грошей на себе?

      319.10.09, 22:10

      Дивився новини, Тимошенко в Єрусалимі коло стіни плачу ривіла.. Піпєц. Це всі владні наші єліти саме туда ривіти ходять *тихо охуїв*

        420.10.09, 09:57Відповідь на 3 від ДімкаLvivsky

        Дивився новини, Тимошенко в Єрусалимі коло стіни плачу ривіла.. Піпєц. Це всі владні наші єліти саме туда ривіти ходять *тихо охуїв*Так какие же ж кровя в жилах-то текут - куда от них деться? Да и теперь она уверена, что евреи Израиля выберут ее президентом Украины

          520.10.09, 11:42


          Долго смеялся когда прочитал
          Тюлька в своем репертуаре.Если человек аферист - это надолго.