хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Сучасний український націоналізм має бути понадпартійним?

Спільнота патріотів України на своєму сайті проводить опитування: Чи згодні ви з тим, що сучасний український націоналізм має бути понадпартійним?

Проголосувати може будь-хто, завітавши на сайт http://upu.org.ua/ , або безпосередньо на сторінку опитування http://upu.org.ua/content/chi-zgodni-vi-z-tim-shcho-suchasnii-ukrajinskii-natsionalizm-maje-buti-ponadpartiinim Реєстрація не потрібна.
12

Коментарі

Гість: Вітер свободи

117.09.09, 10:00

Я вже деклярував і декляруватиму надалі свою позицію стосовно цього нагального питання. Так, націоналіст апріорі є понадпартійним. Безґлуздо прив'язувати себе тенетами "вірности" й "безкомпромісової покори" певній політичній силі, позаяк частіше за все політика є ні чим іншим, як невпинним бажанням купки оліґархів прийти до влади по головах своїх учорашніх побратимів. Націоналізм - один, він не є й бути не може прив'язаним до політичної сили того чи інакшого ґатунку.

    217.09.09, 10:04Відповідь на 1 від Гість: Вітер свободи

      317.09.09, 10:06

      А зачем такой вопрос? Тогда уж надо спрашивать "згодні ви з тим, що цукор повинен бути солодким?"

        417.09.09, 10:10Відповідь на 3 від CKB

        Разные партии сахара по сладости могут отличаться.

          517.09.09, 10:10Відповідь на 3 від CKB

          Націоналізм має керувати політиками. Але, на жаль, на сьогодні, деякі політики (на кшталт Свободи) прикриваються націоналізмом задля єдиної мети - використати його задля власного добробуту.

            617.09.09, 10:11Відповідь на 4 від Al KazlOFF

            Разные партии сахара по сладости могут отличаться.і по ціні

              Гість: Вітер свободи

              717.09.09, 10:12Відповідь на 3 від CKB

              А зачем такой вопрос? Тогда уж надо спрашивать "згодні ви з тим, що цукор повинен бути солодким?"Справа полягає в тому, що поставлене Тарасом Токарем питання є досить актуальним у наш час. Багато хто з ріжних політичних "націоналістичних" (навмисне в лапках) партій каже, ніби ТІЛЬКИ його партія є істинно правильною й узагалі святою святих, а все інше - не гідне називатися націоналістичним рухом. Упевнений, що тобі це не дуже цікаво, та все ж буде ліпше, коли я це озвучу.

                Гість: Вітер свободи

                817.09.09, 10:12Відповідь на 5 від Тарас Токар

                Націоналізм має керувати політиками. Але, на жаль, на сьогодні, деякі політики (на кшталт Свободи) прикриваються націоналізмом задля єдиної мети - використати його задля власного добробуту.

                  917.09.09, 10:15Відповідь на 6 від Тарас Токар

                  Разные партии сахара по сладости могут отличаться.і по цініХорошо, что я кофе без сахара пью. Независим

                    1017.09.09, 10:16

                    тут все написано - http://blog.i.ua/user/289585/320292/

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна