хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Створити єдиний виборчий блок і висунути єдиного кандидата

- закликає Спільнота патріотів України всі праві партії, рухи та громадські організації під час виборів Президента України у 2010 році

Звернення Спільноти патріотів України до всіх правих партій, рухів та громадських організацій про створення єдиного виборчого блоку та висунення єдиного кандидата під час виборів Президента України у 2010 році

Сьогодні Україна стоїть на порозі вибору. Вибору, який залежить від кожного з нас. Здобувши незалежність у 1991 році та відстоявши демократію у 2004-му, народ показав, що більше ніколи українець не буде рабом. І в 91-му, і в 04-му були продажні політикани, куплені Москвою, але скуштувавши смак свободи, ніколи не погодишся на неволю. Однак використовуючи шалені гроші, безкарність, інтриги та підтримку іноземних спецслужб, мафія хоче повернути собі все. А Росія - повернути колишню "житніцу СССР".

Основа тодішніх перемог - згуртування проукраїнських сил навколо спільної мети. Чи можуть праві політики-націоналісти наступити на горлянку своїм амбіціям задля порятунку Батьківщини? Певні, що зможуть, адже робили це і в 91-му, і в 04-му. Саме зараз настав час єднатися, час стискати пальці у кулак. І якщо об'єднання в один фронт у сучасних умовах виглядає утопією, сили національного спрямування отримали шанс.

Спільнота патріотів України закликає всі праві партії, рухи, громадські організації винести уроки з історії, об'єднатися в єдиному виборчому блоці та висунути єдиного кандидата в президенти України. Це непросте, але таке необхідне рішення для майбутнього кожного українця закладе цеглинку нової України - країни, де мафія не є владою, бандити сидять у тюрмах, а український народ панує на своїй Богом даній землі. Звичайно, до цього лежить тривалий шлях, який не буде ані простим, ані безпечним. Та як казав поет: "Борітеся - поборете!".

Ми, Спільнота патріотів України, переконані, що навіть сам факт висунення єдиного кандидата змусить тремтіти коліна найвпевненіших товстошкурів (не)української політики, а також викличе значну підтримку у населення. Ми звертаємося як до партій, так і до громадських організацій національного спрямування з ініціативою розпочати консультації з приводу обрання людини, яка б представляла весь правий фронт на майбутніх президентських виборах.

Україна понад усе!
Слава Україні!

6 вересня 2009 року

Джерело: upu.org.ua
13

Коментарі

Гість: Hropl*Кронид

17.09.09, 10:15

От себя лично, Тарас... ты видишь такого человека "на горизонте" ??

    27.09.09, 10:22Відповідь на 1 від Гість: Hropl*Кронид

    Бачу. Але скажу трохи пізніше. Не хочу, щоб на цьому хтось зробив якесь шоу.

      37.09.09, 10:36

      не хочу и не буду голосовать всё это туфта чистой воды-НАДОЕЛО

        Гість: Hropl*Кронид

        47.09.09, 10:50Відповідь на 2 від Тарас Токар

        Бачу. Але скажу трохи пізніше. Не хочу, щоб на цьому хтось зробив якесь шоу.Дык...
        а как же я присмотрюсь к нему? не буду же я голосовать за чела в последнюю минуту. Надо посмотреть... почитать о нем....
        Спрашиваю, потому что, на сегодняшний день... от правых, не вижу серьезной кандидатуры.

          57.09.09, 11:19

          И кто же этот таинственный мессия??
          Тягныбок что-ли?

            Гість: steamhopper

            67.09.09, 12:29Відповідь на 4 від Гість: Hropl*Кронид

            Спрашиваю, потому что, на сегодняшний день... от правых, не вижу серьезной кандидатуры.Ті ж сумніви. Ідею підтримую, але гідної людини - не знаходжу. Чекаємо пропозицій

              77.09.09, 12:59

              Героям слава!

              Тільки ДЕ вони -- ті герої?..

                87.09.09, 13:50Відповідь на 4 від Гість: Hropl*Кронид

                Я не збираюся нікого агітувати. Вибачте.

                  Гість: Hropl*Кронид

                  97.09.09, 14:08Відповідь на 8 від Тарас Токар

                  Хмм... пустые разговоры в пользу бедных?
                  Прости... разочаровал...
                  Выходит нет у нас правых... только левые и проросийские боты... прискорбно

                    107.09.09, 19:19

                    До речі, Тарасе, щойно помітив, що на Politiko Ви зареєстровані як прихильник "Свободи". Відразу згадав про цю статтю: http://blog.i.ua/community/662/181001/. Що (чи хто) змінило Вашу думку, ще й так кардинально?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна