хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Зловмисники пошкодили будинок Тараса Шевченка в Києві

У ніч на 29 липня невідомі зловмисники пошкодили меморіальний будинок Тараса Шевченка у Києві,  відомий як "Хатина на Пріорці", що знаходиться на вулиці Вишгородській, 5.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі Національного музею Тараса Шевченка.

Правопорушники виламали хвіртку та, потрапивши на огороджену територію, зірвали ставні з вікон будівлі. Адміністрація музею підозрює, що злочинці мали намір проникнути в будівлю.

За останні роки в інформаційному просторі не раз з’являлася інформація про пошкодження будинку - зламані ставні, ґанок, тощо.  І тільки минулого року, після нескінчених паперових тяганин та своєрідних попереджень від осіб, які виступали проти передачі земельної ділянки в користування музею, національне надбання вдалося відгородити. Проте, як бачимо, навіть такі заходи не зупинили ані недобросовісних забудовників  Пріорки, ані зловмисників від зазіхання та пошкодження національної спадщини.

 Адміністрація музею вже звернулася до міліції, районної та міської рад і сподівається на підтримку влади у вирішенні цієї проблеми та запобіганні таких ганебних випадків у майбутньому.

Меморіальний будинок "Хатина на Пріорці", де Тарас Шевченко жив у 1859 році, належить Національному музею Шевченка.


Україна понад усе!
14

Коментарі

130.07.09, 15:17

"Адміністрація музею підозрює, що злочинці мали намір проникнути в будівлю"

Не, как же я все-таки люблю этот наш дедуктивный метод!

    Гість: iris s

    230.07.09, 15:17

    нигадяйи

      Гість: ZloyBober

      330.07.09, 15:18

      Уроды..ну зачем память гениального поэта тревожить..

        430.07.09, 15:19Відповідь на 1 від CKB

        "Адміністрація музею підозрює, що злочинці мали намір проникнути в будівлю"

        Не, как же я все-таки люблю этот наш дедуктивный метод!
        по ньому працює ваш уряд зараз...

          530.07.09, 15:23Відповідь на 4 від Тарас Токар

          "Адміністрація музею підозрює, що злочинці мали намір проникнути в будівлю"

          Не, как же я все-таки люблю этот наш дедуктивный метод!
          по ньому працює ваш уряд зараз...
          Ну что ж - бачили очи що купувалы

            630.07.09, 15:27

            суки

              Гість: братЧортомлик

              730.07.09, 15:27

              це не злочинці, це ідіоти хоча по башці їм варто настучати. а потім до лікарні голову підлікувати

                анонім

                830.07.09, 15:31Відповідь на 6 від S_LUCAS

                сукиа вдруг кобели?

                  930.07.09, 15:36Відповідь на 8 від анонім

                  один х...

                    анонім

                    1030.07.09, 15:37Відповідь на 3 від Гість: ZloyBober

                    Уроды..ну зачем память гениального поэта тревожить.. этим КУНилингам пох, что памятник Ленину, что дом Шевченко, лишь бы попиариться

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна