Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Для тих, хто ненавидить ОУН-УПА і Степана Бандеру

Історичний факт:

З початком окупації України нацистськими військами один із загонів опору очолив молодший брат Степана — Богдан. Він загинув у 1942 чи 1943 році.

5 липня 1941 у Кракові Степан Бандера був заарештований. За ним до Берліна поїхала дружина Ярослава з тримісячною донькою Наталкою, щоб перебувати близько до чоловіка. Бандеру утримували спочатку у в'язниці, потім — у концтаборі Заксенгаузен, де він перебував до 1944 року. Братів Олександра (доктора політекономії) та Василя (випускника факультету філософії Львівського університету) у 1942 році вбили у концтаборі Аушвіц (Освєнцім).

Андрія Михайловича Бандеру — батька Степана, було вбито радянською владою. Сестер Оксану та Марту-Марію у 1941 р. було заарештовано і заслано до Сибіру (Красноярський край). Керівництво СРСР десятиліттями не дозволяло їм повернутися до України — Марта-Марія Бандера померла на чужині у 1982 році, а літня Оксана Бандера повернулася на Батьківщину лише у 1989 році після майже 50 років життя у Сибіру. Вона упокоїлась у мирі 24 грудня 2008 року.

Ще одна сестра — Володимира — перебувала у радянських виправно-трудових таборах від 1946 до 1956 року.

Що ви скажете з цього приводу?
16

Коментарі

Гість: братЧортомлик

123.06.09, 16:41

Слава Україні!

    223.06.09, 16:46

    І де така зараза тільки береться?

      Гість: punkuzi

      323.06.09, 16:46

      А теперь давай и повсем людям из украины. А то Бандера, Бандера... Я скоро от его имени буду

        423.06.09, 16:51

        Скоріше це питання стосується ненависі до українців, а Бандера - це лишень привід щоб заволювати свій фашизм й перевернути все з ніг на голову. Стандартний політичний прийом ще за часів СССР, і продовжуваний тепер Росією по відношенню до своїх колишніх "колоній".
        Роздуття теми ненависті до УПА й провакування під вибори - стара пісня. Вона знову почала грати, і на блогах в нас тоже неспроста.

          523.06.09, 17:00

          що я скажу з цього приводу?!?!?!!!!!!!!!!! нічого. це наша історія,а нашу історію я не коментую. вона така, якою її матір народила.

            Гість: Jkobs

            623.06.09, 17:01

            бедные бендеры,как только издевались над ними москали ( и мало),а почему то ни слова нет как эти самые бендеры придумывали изошренные пытки для москалей,

              Гість: Sergio N

              723.06.09, 17:18Відповідь на 6 від Гість: Jkobs

              бедные бендеры,как только издевались над ними москали ( и мало),а почему то ни слова нет как эти самые бендеры придумывали изошренные пытки для москалей,а это сейчас не модно.

                Гість: SunnyTesh

                823.06.09, 17:59

                А ты что этим хотел сказать??

                  923.06.09, 18:21Відповідь на 4 від ДімкаLvivsky

                  Скоріше це питання стосується ненависі до українців, а Бандера - це лишень привід щоб заволювати свій фашизм й перевернути все з ніг на голову. Стандартний політичний прийом ще за часів СССР, і продовжуваний тепер Росією по відношенню до своїх колишніх "колоній".
                  Роздуття теми ненависті до УПА й провакування під вибори - стара пісня. Вона знову почала грати, і на блогах в нас тоже неспроста.
                  я смотрю, тебя, как младшего брата, до сих пор беспокоит что скажет россия )))

                    Гість: Сергій +

                    1023.06.09, 18:22

                    Люди, які здатні переступати через нав'язане, складуть логічний ланцюг і побачать чим пожертвував Степан заради України.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна