хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Віктор Ющенко привітав полтавську "Ворсклу"

Вітання Президента України гравцям, тренерам, керівникам та уболівальникам футбольного клубу «Ворскла» (Полтава)

Шановні друзі!

Від щирого серця вітаю вас зі славною перемогою – здобуттям Кубка України з футболу.

Мені надзвичайно приємно, що вперше у своїй історії «Ворскла» виборола престижний національний трофей. Усі гравці проявили на полі високий індивідуальний професіоналізм, умілі командні дії, спортивний дух і прагнення до перемоги. У цьому, безперечно, є велика заслуга керівників, тренерів, кожного працівника клубу.

Бажаю команді достойно виступити у Лізі Європи й утвердитися серед провідних європейських команд.

Зичу міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії та подальших перемог в ім'я України.

Віктор ЮЩЕНКО
15

Коментарі

11.06.09, 14:02

"Віктор Ющенко привітав"

Щястье то какое! Случайно орденом не наградил, как бабу Параску?

    21.06.09, 14:03

    шахтер подарил кубок ворскле

      Гість: bbbbqqqqlllll

      31.06.09, 15:04Відповідь на 2 від кукуsя

      скорее просрал
      решили, что Ворскла дворовая команда ( хотя так и есть) и можна ее на легке выиграть - вот теперь пусть знают, что нехер зазнаваться....

        41.06.09, 15:11Відповідь на 3 від Гість: bbbbqqqqlllll

        скорее просрал
        решили, что Ворскла дворовая команда ( хотя так и есть) и можна ее на легке выиграть - вот теперь пусть знают, что нехер зазнаваться....
        ти бэг

          51.06.09, 15:12Відповідь на 3 від Гість: bbbbqqqqlllll

          ну а што. я рада за Ворсклу. у шахтера и динамо уже есть пабеды, а у нийо не было, а типерь будит

            Гість: M@ESTRO

            62.06.09, 01:09Відповідь на 3 від Гість: bbbbqqqqlllll

            скорее просрал
            решили, что Ворскла дворовая команда ( хотя так и есть) и можна ее на легке выиграть - вот теперь пусть знают, что нехер зазнаваться....