Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Не озираючись, тільки вперед!

Пам'ятаю я ті часи, як на цьому сайті наша команда піддавалася критиці. В основному піддавалися образам яскраві особистості. Але сьогодні я можу сказати, що ті "критикани" зробили тільки одну користь для нас - вони загартували нас і ми стали міцнішими за сталь.

Наразі ми зробили вже два кроки вперед. Перший - створили форум нашої команди, другий - вже сайт. Наше гасло: "Україна понад усе!".

І це ще не все. Слідкуйте за нашими кроками. Приєднуйтеся до нас!
14

Коментарі

анонім

16.04.09, 16:01

    26.04.09, 16:02

    Угумс

      36.04.09, 16:12

      19 дописувачів - не мало, то ціла команда

      З.І. але роботи не видно вашої, а все просто
      найди джерела фінансування, а тоді, коли маєш бажання продвигати нац. ідею - тоді з фінансовою незалежністю толкай ідеї в маси. замовляй банери, наймай спічрайтерів на зразок Сурка, тоді все вийде
      З.З.І. удачі, і не задирай носа

        46.04.09, 16:16Відповідь на 3 від Володюсик

        Підготовча робота ще йде. За неї немає сенсу писати.

        Джерела фінансування починаємо шукати. Робота з банерами почалася. З спічрайтерами також.

        Дякую за побажання. Носа не задиратиму.

          56.04.09, 16:30Відповідь на 4 від Тарас Токар

          Пропоную відкрити на сайті націоналістичну бібліотеку. Такі спроби вже робились на інших проукраїнських ресурсах, та більшість із них містять по кілька книжечок і єдиної узагальненої бази не існує. Як вам така ідея?

            66.04.09, 16:32Відповідь на 5 від Untitled

            Пропоную відкрити на сайті націоналістичну бібліотеку. Такі спроби вже робились на інших проукраїнських ресурсах, та більшість із них містять по кілька книжечок і єдиної узагальненої бази не існує. Як вам така ідея?Ідея цікава. Як це зробити?

              76.04.09, 19:03Відповідь на 6 від Тарас Токар

              Пропоную відкрити на сайті націоналістичну бібліотеку. Такі спроби вже робились на інших проукраїнських ресурсах, та більшість із них містять по кілька книжечок і єдиної узагальненої бази не існує. Як вам така ідея?Ідея цікава. Як це зробити?Закинути файли на хостинг, а потім створити сторінку "Націоналістична бібліотека", де будуть описи е-книжок та посилання на них.

                Гість: M@ESTRO

                86.04.09, 20:56

                ми стали міцнішими за сталь

                  Гість: Anasratь

                  97.04.09, 02:05

                  ребята, у вас еще не все потеряно, есть ещё хорошие психиатры, профессионалы, смогут вам всем помочь, не запускайте, раньше ляжете -раньше вас на ноги поставят...на все четыре

                    107.04.09, 20:06Відповідь на 9 від Гість: Anasratь

                    зачёт +1

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна