хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Маніфест українського поміркованого націоналіста

1. Головною метою українського націоналізму я визнаю зміцнення національного самовизнання українців, розвиток української культури і захист усього українського.
2.Я відкидаю усі силові методи боротьби окрім самозахисту. Невинна кров, пролита задля ідеї плюндрує саму ідею.
3.Я поважаю усі нації. Я не ставлю жодну націю вище за іншу.
4.Головними методами боротьби я визнаю культурні акції.
5.Я готовий стати до боротьби за Українську Державу, якщо це буде потрібно.
6.Я відкидаю культ особистостей. Поважаючи людей, що до нас боролися за Українську Державу, я розумію, що не можна переходити певної межі і створювати культ на основі постатей.
7.Я поважаю право людини на власну думку. Я поважаю інші політичні напрямки.
8.Я вважаю, що український націоналізм повинен керуватися передусім потребою українського народу.
9.За український народ я вважаю усіх мешканців України.
10.Я поважаю національні меньшини в Україні і ніколи не буду чинити перепон у їх культурному розвитку.
11.Я визнаю неможливість повного контролю усіх людей одним центром. Я визнаю шкідливість такої структури, бо людина повинна вчитися діяти за власним розумом. Я відкидаю тоталітаризм.

Взято звідси: http://upu.org.ua/
22

Коментарі

115.03.09, 14:51

Тарас, розкажіть анекдот.

    215.03.09, 15:16

    так украинец это гражданство или национальность?

      Гість: Rusl@na

      315.03.09, 16:05Відповідь на 2 від Q2

      А русскій - це національність чи громадянство???

        415.03.09, 16:10Відповідь на 3 від Гість: Rusl@na

        ну, тебе нечего переживать, не зря ж ты вопросом на вопрос отвечаешь

          515.03.09, 16:22

          так украинец это гражданство или национальность?

          У развитых политических наций - САМОСОЗНАНИЕ и гражданство.
          хочется написать "у недоразвитых - этнические признаки", но это очень спорный тезис, сорее ярлык. Недоразвитая, или красивее сказать - молодая нация - если она положительно ориентирована (в евопейском стиле) может сразу поставить себе ориентиром гражданское самосознание, т.е. - культурно-политическое единство (именно в таком порядке слов, некоторые страны политический аспект ставят на первое место, или еще хуже, например - религиозный)
          Мало кто различает понятия "нация", "народ", "этнос", "население", где они тождественны, а где пересекаются.

            Гість: Rusl@na

            615.03.09, 16:29Відповідь на 4 від Q2

            За що я маю "не переживати"??

              715.03.09, 16:56Відповідь на 5 від Андрій Че

              украина - многонациональная страна, поэтому манифест националиста выглядит как-то мутно: украинская культура это культура этнических украинцев или всех наций составляющих украинский народ, и что подразумевается под её развитием? защита всего украинского: а кто и по каким критериям сортировать будет на украинское и неочень и от кого защищать?

                815.03.09, 17:04

                8.Я вважаю, що український націоналізм повинен керуватися передусім потребою українського народу.национализм ставит интересы нации выше интересов личности. это уже само по себе подразумевает тоталитарный строй, а отсутствие единой нации на территории украины вообще выставляет национализм в загадочном свете...

                  анонім

                  915.03.09, 18:32

                  Україна є мононаціональною державою, оскільки згідно з будь-якими встановленими міжнародними політологічними правилами, держава, у якій проживає понад 70% представників однієї нації, є мононаціональною державою. Згідно останнього перепису населення, в Україні українцями вважають себе 78,7% населення.

                    анонім

                    1015.03.09, 18:44

                    Могу поспорить по любому из этих десяти пунктов но скажу просто: НЕ ВЕРЮ! Как говорил ваш президент:"не словом а делом", а дела ваши говорят сами за себя.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна