Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

1000-річчя Хрещення Русі


Це було на 4 курсі. Проминав 1988 рік. В Україні, зокрема, у Києві відзначали 1 000-річчя Хрещення Русі... Ми тоді навчалися в Лаврі - на кінофаку. Святкували тоді Хрещення чи в травні чи в червні, бо ми були не на канікулах.
Отож, до зазначеної дати в Лаврі нічого не готувалося. Я думала, чому комунальники не готуються до святкування Хрещення. Але за три дні до відзначення 1000-річчя Хрещення в Лавру нагнали людей, і вони за мить поприбирали алеї, викорчували кущі на подвір*ї кінофаку, завезли ґрунт і посіяли травичку,.. і сталося диво: за три дні травичка навіть зазеленіла!
У день, коли відзначалося 1 000-річчя Хрещення Русі, я була під Володимирським собором, побачила хресну ходу. Але нас (як звичайних людей) не пускали. Чоловіки в штатських костюмах стежили, щоб натовп не приєднався до ходи, а тільки слідкували, щоб все було "чинно"...
Пам*ятаю, що після хресної ходи була злива, трамваї не їхали, а я йшла на Лук*янівську по коліна в воді...



Ось такі спогади у мене згадалися про 1000-річчя Хрещення Русі...
7

Коментарі

Гість: ishtvaan

129.07.18, 06:50

никто никого не расстрелял же...

    229.07.18, 09:07

    ...за церковниками должок
    ...неоконченное Учредительное Собрание Земский Собор от 1917\18гг

      329.07.18, 13:18

      а я даже не помню как было. тогда же Лавра была не действующей? но я точно неверующей комсомолкой .

        429.07.18, 14:28

        Я погано пам'ятаю цей день. Але пам'ятаю, що він був.

          529.07.18, 15:21Відповідь на 3 від DANAH

          Шановна Пані! Якщо ви були комсомолкою то значить ви ВІРИЛИ в ідеї Марса-Енгельса -Леніна. А значить ви були ВІРУЮЧОЮ! Людині ВІРА - потрібна, без неї у особи губиться сенс життя. Комуністи і комсомольці свято віри що у 1980 році(як було записано в метеріалах Хрущовського з`їзду КПРС)радянські люди будуть жити при комунізмі! І жили але не всі. Основна маса нас не встигла туди дійти, але комуністичні лідери встигли і жили при комунізмі сімдесят років!

            629.07.18, 16:55Відповідь на 5 від Nikolka

            Шановна Пані! Якщо ви були комсомолкою то значить ви ВІРИЛИ в ідеї Марса-Енгельса -Леніна. А значить ви були ВІРУЮЧОЮ! Людині ВІРА - потрібна, без неї у особи губиться сенс життя. Комуністи і комсомольці свято віри що у 1980 році(як було записано в метеріалах Хрущовського з`їзду КПРС)радянські люди будуть жити при комунізмі! І жили але не всі. Основна маса нас не встигла туди дійти, але комуністичні лідери встигли і жили при комунізмі сімдесят років!ну да. нормально так при коммунизме . жаль вам не повезло