хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Обласна бібліотека для дітей матиме власне приміщення

Відповідаючи на численні запитання журналістів та мешканців Полтавщини стосовно подальшої долі обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ висловив упевненість, що заклад матиме власне приміщення, і обласна державна адміністрація докладає до цього максимум зусиль. Зокрема, вже підшукана належна будівля по вулиці Шевченка. Її має прийняти на баланс обласна рада; обласна державна адміністрація, в свою чергу, вже звернулася з відповідним поданням до представницького органу.

„Це буде якісне, пристосоване приміщення, де діти матимуть усі умови для занять із книгами, а колектив зможе нормально працювати. Є певні юридичні процедури, і зараз вони перебувають в стадії вирішення. Обласна державна адміністрація зробила все, від неї залежне, щоб прискорити цей процес. На жаль, досі ми не мали відповідного сприяння з боку інших інституцій влади. Але попри це, проблему буде знято”, - наголосив керівник області.

Так само, за словами Валерія АСАДЧЕВА, ОДА не мала підтримки в питанні збереження за обласною бібліотекою старого приміщення за адресою Гагаріна, 5.

„Я більше двох  років утримував це приміщення від зазіхань, рішень судів та рішень обласної ради. Щойно я пішов на два тижні у відпустку, бібліотеку виселили з будинку. Більше того, Верховний Суд України ухвалив рішення не на користь дітей. Що можна вдіяти в такій ситуації? Шукати інше пристосоване приміщення. Саме так зробила обласна державна адміністрація”, - зазначив Валерій АСАДЧЕВ.

Джерело: Офіційний сайт Полтавської облдержадміністрації.
13

Коментарі

Гість: _________

131.01.09, 11:57

Блин, да когда ж они наконец начитаются!...

    231.01.09, 11:58Відповідь на 1 від Гість: _________

    хто?

      Гість: _________

      331.01.09, 11:59Відповідь на 2 від Тарас Токар

      хто?
      да все! на дворе 21 век а они детей к бумаге приучают - еще б арифмометром учили б считать!

        431.01.09, 12:01Відповідь на 3 від Гість: _________

        а що у наших дітей в кожному домі комп'ютер вже стоїть з підключенням до Інтернету?

          Гість: _________

          531.01.09, 12:03Відповідь на 4 від Тарас Токар

          а що у наших дітей в кожному домі комп'ютер вже стоїть з підключенням до Інтернету?вот! вот о чем надо печься! в других странах программы по тотальному обеспеченью бюджетными компами (по 100 баков) с бесплатным выходом в интернет - а вы старые книжки с клещами та аллергеной пылью детям суете... фу

            631.01.09, 12:07Відповідь на 5 від Гість: _________

            а що у наших дітей в кожному домі комп'ютер вже стоїть з підключенням до Інтернету?вот! вот о чем надо печься! в других странах программы по тотальному обеспеченью бюджетными компами (по 100 баков) с бесплатным выходом в интернет - а вы старые книжки с клещами та аллергеной пылью детям суете... фуа ви що реально робите???

              Гість: _________

              731.01.09, 12:27Відповідь на 6 від Тарас Токар

              рощу подростающее поколение!

                831.01.09, 12:32Відповідь на 7 від Гість: _________

                Бог - в помощь!

                  Гість: ukrainian_boy

                  931.01.09, 12:38

                  Як на мене, то вік книжок ніколи не закінчиться!!!І слава Богу!!
                  Електронні книги - це не вихід. Від них більше проблем, ніж користі

                  P.S. Добре, що хоч після багатьох скарг знайшли приміщення для бібліотеки

                    Гість: InvaderGir

                    101.02.09, 13:15

                    а я погоджуюсь, що зараз більше користуються веб-ресурсами, ніж паперовими.
                    хоча, враховуючи те, що живемо в умовах кризи...
                    скоро інтернет всім повідключають,бо платити не буде чим, будуть всі в бібліотеки їздити)