хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Директор бібліотеки не дочекався виконання обіцянки Тимошенко

Днями директор Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного Леонід Чобітько пішов на пенсію.

Нагадаємо, що з 15 липня 2008 року приміщення дитячої бібліотеки захоплене трьома полтавцями і, станом на сьогодні, всередині приміщення відбувається реконструкція (напевно, під торговий центр). Роботи проводяться під грифом «таємно» для громадськості.

Також нагадаємо, що Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, перебуваючи у Полтаві 22 вересня 2008 року з робочим візитом, публічно заявила, що допоможе повернути бібліотеці захоплене приміщення, звернувшись до Верховного суду України (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=159807529). На сьогодні, немає жодної інформації про те, чи зверталася пані Тимошенко до суду взагалі.

Тож прочекавши чотири місяці, директор бібліотеки Леонід Чобітько пішов на пенсію. Колектив бібліотеки залишився без керівника. Проблема з приміщенням залишається невирішеною.

"Майдан".
15

Коментарі

128.01.09, 17:47

Ну ты и рассмешил Детская библиотека же не принадлежит Фирташу. Вот если бы так было, то Тимошенко быстренько бы в суд подала.

    228.01.09, 17:50Відповідь на 1 від Нишаня

    Так. У ЮВТ зараз вистачає часу і енергії на боротьбу з Фірташем. І все.

      328.01.09, 17:54Відповідь на 2 від Тарас Токар

      Тут ты не прав. У нее еще есть время на телешоу где она повторяет одно и тоже, причем совершенно не то о чем спрашивали люди.

        428.01.09, 17:56Відповідь на 3 від Нишаня

        Я не дивлюся останнім часом політичні телешоу. Мабуть, я від цього нічого не втрачаю?

          528.01.09, 18:01

          Тарас, самое время тебе занять должность директора библиотеки - тогда они точно попляшут, правда?

            628.01.09, 18:05Відповідь на 4 від Тарас Токар

            скорее всего так и есть. Я тоже не смотрю специально, но когда реклама приходится переключать. Вот и вижу одно и тоже. А потом родители подтверждают это (для них это лучше чем сериалы )

              728.01.09, 18:12

              хоть русская, хоть украинская, хоть мозамбикская детская библиотека ни кому не нужна, ни детям, ни родителям, так что неудачный ты выбрал объект для самопиара...

                Гість: Maxal

                828.01.09, 18:14

                пропоную зробити трьом полтавцям нещасний випадок на реконструкції

                  928.01.09, 18:19Відповідь на 8 від Гість: Maxal

                  пропоную зробити трьом полтавцям нещасний випадок на реконструкції

                    1028.01.09, 18:20Відповідь на 5 від CKB

                    Тарас, самое время тебе занять должность директора библиотеки - тогда они точно попляшут, правда?мені не потрібна та посада

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна